Povezane vesti
Evroliga gubi trku? Španski klub prešao u FIBA Ligu šampiona
Nova 11.06.2021
KK Unikaha saopštio je da će u naredne tri sezone učestvovati u FIBA Ligi šampiona. Kako se navodi u saopštenju na sajtu španskog kluba, jednoglasna odluka je donesena nakon analize situacije na osnovu ekonomskih, strateških i sportskih kriterijuma. Klub… »
Unikaha zvanično prešla u FIBA Ligu šampiona
Vesti online 11.06.2021
Košarkaški klub Unikaha saopštio je danas će u naredne tri sezone učestvovati u FIBA Ligi šampiona. Kako se navodi u saopštenju na sajtu španskog kluba, jednoglasna odluka je donesena je nakon analize situacije na osnovu ekonomskih, strateških i… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana