Povezane vesti

Teško mi je zbog Srbine smrti: Nastavljeno suđenje Saši Blagojeviću za nesreću u kojoj je nastradao njegov najbolji…

Teško mi je zbog Srbine smrti: Nastavljeno suđenje Saši Blagojeviću za nesreću u kojoj je nastradao njegov najbolji…

Večernje novosti 11.06.2021
Smrskani "BMV" posle udarca u zgradu Tokom istrage, utvrđeno je da je Blagojević u krvi imao 1,3 promila alkohola, a otežavajuća okolnost po njega je i što nije imao vozačku dozvolu. Tvrdi se da je vozeći 108 kilometara na sat, što je duplo više… »
Plakao sam i molio boga da je živ: Mrtav pijan bez dozvole BMW-om jurio 108, usmrtio druga - a bili su nerazdvojni

Plakao sam i molio boga da je živ: Mrtav pijan bez dozvole BMW-om jurio 108, usmrtio druga - a bili su nerazdvojni

Mondo 11.06.2021
Potresno svedočenje Saše Blagojevića koji je u novembru 2020. u Nišu vozeći pijan počinio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja održano je danas . Potresno svedočenje Saše Blagojevića koji je u novembru 2020. u Nišu vozeći pijan… »
Priznao da je mortus pijan divljao: BMW-om i usmrtio druga "Pokušao sam da stavim ruku na njegovo srce, da vidim da li je…

Priznao da je mortus pijan divljao: BMW-om i usmrtio druga "Pokušao sam da stavim ruku na njegovo srce, da vidim da li je…

Blic 11.06.2021
"Pogledao sam u Srbu koji je bio na suvozačevom mestu. Ne sećam se da sam vratio pogled ispred sebe, u sekundi mi se samo pojavila slika kružnog toka i neke bele tačkice u pozadini. Sledeće čega se sećam jeste to da se budim zadihan u automobilu… »

Vesti dana »