Povezane vesti

Rekla mi je da ću umreti u 86. Godini: Saša Popović prvi put o susretu sa baba Vangom - evo šta je sve pogodila!

Rekla mi je da ću umreti u 86. Godini: Saša Popović prvi put o susretu sa baba Vangom - evo šta je sve pogodila!

Mondo 11.06.2021
Saša Popović o susretu sa proročicom. Saša Popović o susretu sa proročicom. Nedavno je otkriveno kako izgleda dom Saše Popovića i Suzane Jovanović, koja se nedavno vratila na muzičku scenu, a bivši direktor "Granda" sada je prvi put za medije… »
Baba Vanga mi je rekla da ću živeti do 86.: Godine Saša Popović se prisetio susreta sa čuvenom proročicom, Brena se…

Baba Vanga mi je rekla da ću živeti do 86.: Godine Saša Popović se prisetio susreta sa čuvenom proročicom, Brena se…

Blic 11.06.2021
Bivši direktor "Grand", Saša Popović iako je u penziji radi punom parom. Kako je sada otkrio, ne vidi ko bi mogao da ga nasledi, a Popović se dotakao i susreta sa legendarnom baba Vangom za koji javnost do sada nije znala. - Vanga mi je rekla da ću… »
Baba Vanga mi je rekla kada ću umreti: Saša Popović otkrio šta je njemu i Breni prorekla čuvena vidovnjakinja (foto/video)

Baba Vanga mi je rekla kada ću umreti: Saša Popović otkrio šta je njemu i Breni prorekla čuvena vidovnjakinja (foto/video)

Večernje novosti 10.06.2021
Foto: Milena Anđela/Teodora Ćirić Saša Popović je na navaljivanje novinara rešio da progovori i o jednoj temi koja dugo intrigira javnost - šta je njemu i Breni rekla čuvena proročica baba Vanga kada su je posetili u Bugarskoj. On ističe da su… »

Vesti dana »