Povezane vesti
U Kragujevcu predstavljena Povelja o rodnoj ravnopravnosti na lokalnom nivou
RTK 11.06.2021
Povelja o rodnoj ravnopravnosti na lokalnom nivou predstavljena je danas u Kragujevcu, u okviru projekta „Pravo na ravnopravnost između muškaraca i žena kao ključ društvenog uspeha grada Kragujevca“. Projekat je realizovan uz podršku Vlade Švajcarske, a… »
Više od 1.300 učenika u Kragujevcu biće edukovani o rodnoj ravnopravnosti
Glas Šumadije 11.06.2021
Više od 1.300 učenika izmedju deset i 18 godina iz kragujevačkih škola biće edukovano o rodnoj ravnopravnosti, nenasilnoj komunikaciji, prevenciji stereotipa, maloletničkih brakova i reproduktivnom zdravlju, kroz projekat koji će realizovati Grad… »
Predstavljena Evropska povelja o rodnoj ravnopravnosti u Kragujevcu
Veliki park 11.06.2021
Grad Kragujevac je jedan od 250 potpisnika Evropske povelje o rodnoj ravnopravnosti. Partnerski sa Domom zdravlja, Crvenim krstom Kragujevac, Centrom za socijalni rad “Solidarnost“ i Centrom za razvoj usluga socijalne zaštite “Kneginja LJubica” uz… »
Vesti dana »
OTKRIVAMO: Deportovani iz aviona u Tivtu planirali “spontane skupove” podrške Vučiću u Crnoj Gori
Nova pre 12 minutajoš 30 povezanih
Teška saobraćajna nesreća kod Brankovog mosta: Vozač autobusa probio ogradu, hitno prevezen na VMA (video)
Euronews pre 1 satjoš 22 povezane
Đedović Handanović: MOL veruje u pozitivan ishod pregovora o NIS-u
Serbian News Media pre 17 minutajoš 17 povezanih
Vreme se potpuno preokreće! Temperatura pada, stiže novi talas pljuskova: RHMZ objavio šta nas čeka uskoro
Telegraf pre 37 minutajoš 17 povezanih




