Povezane vesti

‘To je moja najveća trauma’: Mijatović se prisetio čuvenog penala – na pitanje da li se još uvek prečka trese , dao…

‘To je moja najveća trauma’: Mijatović se prisetio čuvenog penala – na pitanje da li se još uvek prečka trese , dao…

Hot sport 11.06.2021
Proslavljeni fudbalski as govorio je o predstojećem Evropskom prvensvu. Nekadašnji fudbaler Partizana, Valensije, Real Madrida, Predrag Mijatović govorio je u intervjuu za ‘Vijesti’ o predstojećem EURU, ali se i prisetio svoje čuvene prečke… »
Pravda za Mijata, opet ga podsećaju na čuvenu prečku! Piksijeva je bila još važnija...

Pravda za Mijata, opet ga podsećaju na čuvenu prečku! Piksijeva je bila još važnija...

Sportske.net 11.06.2021
Kada se pomene Predrag Mijatović, prva asocijacija za mnoge ovdašnje ljubitelje fudbala je prečka koju je sa bele tačke pogodio na Mundijalu 1998. godine protiv Holandije u osmini finala, pri rezultatu 1:1. U finišu meča Holanđani su preko Davidsa… »
Mijatović o traumi: Mislim da se prečka više ne trese

Mijatović o traumi: Mislim da se prečka više ne trese

Nova 11.06.2021
Predrag Mijatović govorio je o ličnoj fudbalskoj traumi koja je obeležila njegovu legendarnu karijeru. Bivši fudbaler Budućnosti, Partizana, Valensije i Real Madrida osvojio je brojne trofeje, ali se prisetio čuvenog Svetskog prvenstva 1998. godine… »

Vesti dana »