Povezane vesti

Miki Manojlović o nasledniku: Čupam mu reči iz usta

Miki Manojlović o nasledniku: Čupam mu reči iz usta

Nova 11.06.2021
Iako retko govori o privatnom životu i svojoj porodici, glumac Miki Manojlović je u intervju koji je nedavno dao za medije otkrio otkrio da njegov sin ne želi da se bavi glumom Naime, Miki je ispričao da njegov naslednik i dalje „traži svoj put“… »
Sin je rekao - Moj tata može biti za*eban! Miki Manojlović prvi put o porodici: Otkrio čime mu se naslednik bavi!

Sin je rekao - Moj tata može biti za*eban! Miki Manojlović prvi put o porodici: Otkrio čime mu se naslednik bavi!

Mondo 11.06.2021
Miki Manojlović iskreno o porodici i sinu Ivanu. Miki Manojlović iskreno o porodici i sinu Ivanu. Nedavno je otkriveno kako izgleda supruga Predraga Mikija Manojlovića - glumica Tamara Vučković, glumac je za domaće medije prvi put govorio i o svom… »
"Čupam mu reči iz usta": Miki Manojlović iskreno o porodici i sinu koji ne želi da bude glumac

"Čupam mu reči iz usta": Miki Manojlović iskreno o porodici i sinu koji ne želi da bude glumac

Blic 11.06.2021
Glumac Miki Manojlović prvi put je govorio o svojoj porodici i nasledniku, koji ne želi da bude glumac, kao njegovi roditelji. - Moj Ivan je tek maturirao i zabranjuje mi da pustim to što radi. Ostavlja trajni trag, kao da piše dnevnik svog… »
Miki Manojlović nikad iskrenije o porodici: Sin misli za mene da sam kul, a za mamu da je gnjavatorka!

Miki Manojlović nikad iskrenije o porodici: Sin misli za mene da sam kul, a za mamu da je gnjavatorka!

Alo 11.06.2021
Glumac je prvi put govorio o nasledniku, koji ne želi da bude glumac, kao njegovi roditelji. Predrag Miki Manojlović trenutno boravi u Zagrebu, gde snima "Strica". Kad nije pred kamerama, druži se s prijateljima i porodicom koja živi u Zagrebu… »

Vesti dana »