Povezane vesti

Novak spreman: Znam šta treba da uradim, nije mi prvi put da igram finale za manje od 48 sati

Novak spreman: Znam šta treba da uradim, nije mi prvi put da igram finale za manje od 48 sati

Mozzart sport 12.06.2021
"Moram da kažem da su moje sposobnosti oporavka tokom karijere bile prilično dobre", kaže srpski as. Novak Đoković poručuje da nije imao prevelikih problema sa oporavkom od epskog polufinalnog meča sa Rafaelom Nadalom na Roland Garosu, jer već ima… »
Đokovićeva objava hit na mrežama: Novak se našalio sa suprugom Jelenom – ‘Ovako si izgledala pre, a ovako posle meča s…

Đokovićeva objava hit na mrežama: Novak se našalio sa suprugom Jelenom – ‘Ovako si izgledala pre, a ovako posle meča s…

Hot sport 12.06.2021
Najbolji teniser sveta našalio se na račun svoje supruge Jelene. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je posle četiri sata i 13 minuta, te četiri seta velike borbe ikoristio svoju treću meč loptu… »
Novak Đoković: Nisam najsvežiji, Cicipas je u dobroj formi

Novak Đoković: Nisam najsvežiji, Cicipas je u dobroj formi

Večernje novosti 12.06.2021
Foto: Tanjug/AP Photo Igrao je meč od četiri sata, mnogi se pitaju da li će stići da se oporavi do finala, posebno jer je i protiv Beretinija u četvrtfinalu proveo tri i po sata na terenu. - Nisam najsvežiji, ali dobro je da imam dan i po za odmor… »
Novak "zadirkivao" Jelenu: "Ovako si izgledala pred, a ovako nakon meča protiv Rafaela Nadala (foto)

Novak "zadirkivao" Jelenu: "Ovako si izgledala pred, a ovako nakon meča protiv Rafaela Nadala (foto)

Večernje novosti 12.06.2021
Foto: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC Navijači su imali prilike da uživaju u neverovatnom duelu Srbina i Španca, a mnogi nisu želeli da se taj meč ikada završi. Fanovi su čekali 253 minuta da Đoković upiše meč loptu, a zbog dužine meča navijači su… »
"Ma, znao sam,: Znao!" Đoković otkrio kako je dobio Nadala na Rolan Garosu iako je meč počeo s 0:5!

"Ma, znao sam,: Znao!" Đoković otkrio kako je dobio Nadala na Rolan Garosu iako je meč počeo s 0:5!

Sportal blic 11.06.2021
Vrhunski asovi, legendarni igrači, i priredili su još jedan meč za istoriju, Iako bi na bilo kojoj drugoj vrsti podloge, Novak bio veliki favorit, Srbin je pokazao zbog čega je najbolji na svetu i "kralja šljake" ostavio bez meča za trofej u Parizu… »
Đoković se oglasio posle pobede: Zadovoljstvo mi je što sam protiv Rafe igrao jedan ovakav meč

Đoković se oglasio posle pobede: Zadovoljstvo mi je što sam protiv Rafe igrao jedan ovakav meč

Večernje novosti 11.06.2021
FOTO: AP/Tanjug - I moje je zadovoljstvo da igram protiv Rafe jedan ovakav meč. I ovo je sigurno jedan od najvećih mečeva koje smo igrali u Parizu. I jedan od mečeva u sjajnoj atmosferi sa neverovatnom energijom sa tribina. Za navijače i jednog i… »

Vesti dana »