Povezane vesti

"Žedni su moje krvi! Izbavite me iz pakla!": Karadžić iz zatvora poslao pismo Putinu!

"Žedni su moje krvi! Izbavite me iz pakla!": Karadžić iz zatvora poslao pismo Putinu!

Pravda 12.06.2021
Radovan Karadžić, bivši predsednik Republike Srpske, koji je nedavno prebačen iz zatvora u Hagu u ozloglašeni britanski kazamat na ostrvu Vajt, koji je prepun muslimanskih ekstremista, uputio je pismo predsedniku Rusije Vladimiru Putinu sa molbom da… »
Karadžić pisao Putinu da ga izbavi iz britanskog zatvora

Karadžić pisao Putinu da ga izbavi iz britanskog zatvora

Vesti online 12.06.2021
Bivši predsednik Republike Srpske Radovan Karadžić, koji je nedavno prebačen iz Haga u ozloglašeni britanski zatvor na ostrvu Vajt, uputio je pismo predsedniku Rusije Vladimiru Putinu sa molbom da ga izbavi odatle i “spasi mu život”, piše… »
"Brate, spasi mi život, ovde su žedni krvi" Radovan Karadžić pisao Putinu i tražio da mu pomogne!

"Brate, spasi mi život, ovde su žedni krvi" Radovan Karadžić pisao Putinu i tražio da mu pomogne!

Srbija danas 12.06.2021
Radovan Karadžić pisao ruskom predsedniku. Bivši predsednik Republike Srpske Radovan Karadžić, koji je nedavno prebačen iz Haga u ozloglašeni britanski zatvor na ostrvu Vajt, uputio je pismo predsedniku Rusije Vladimiru Putinu sa molbom da ga… »

Vesti dana »