Povezane vesti
U Nišu zahvaljujući vantelesnoj oplodnji rođeno 900 beba
Nova 12.06.2021
Postupkom vantelesne oplodnje (VTO) na Кlinici za ginekologiju i akušerstvo u Nišu rođeno je 900 beba za 14 godina koliko se taj postupak obavlja, izjavio je direktor te Кlinike Dejan Mitić. On je za agenciju Beta rekao da će broj beba rođenih postupkom… »
U Nišu do sada postupkom vantelesne oplodnje rodjeno 900 beba
Novi magazin 12.06.2021
Postupkom vantelesne oplodnje (VTO) na Klinici za ginekologiju i akušerstvo u Nišu rodjeno je 900 beba za 14 godina koliko se taj postupak obavlja, izjavio je direktor te Klinike Dejan Mitić. On je za agenciju Beta rekao da će broj beba rodjenih… »
Vesti dana »
Ukinut pritvor bivšoj gradonačelnici Niša Dragani Sotirovskoj, nakon što joj je juče potvrđena optužnica
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Radnika udario grom na gradilištu: Užas u Turskoj, kamere zabeležile jezive trenutke
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
(Foto) Meliha iz Sarajeva umrla 8. decembra, ali i dalje nema ko da je sahrani! Apel koji slama srca se širi mrežama: Traže se rođaci
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Porodica prijavila nestanak muškarca, pripadnika MUP-a: Policija ga našla, on izvršio samoubistvo
Blic pre 6 satijoš 1 povezana



