Povezane vesti
Đilas: Alimentacioni fond – sigurnost za decu i samohrane roditelje
N1 Info 12.06.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas, zamenik predsednika Borko Stefanović i potpredsednica Marinika Tepić predstavili su u Novom Sadu inicijativu za Zakon o alimentacionom fondu kojim bi se obezbedila sigurnost deci i njihovim samohranim… »
SSP u Novom Sadu predstavio inicijativu za alimentacioni fond
Dnevnik 12.06.2021
NOVI SAD: Stranka slobode i pravde danas je u Novom Sadu građanima predstavila inicijativu o zakonskom predlogu kojim bi se uspostavo alimentacioni fond koji bi, kako je rekao predsednik stranke Dragan Đilas, samohranim roditeljima obezbedio finansijsku… »
SSP – Građanima predstavljena inicijativa za Zakon o alimentacionom fondu
Glas Šumadije 12.06.2021
Danas su u Novom Sadu predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas, zamenik predsednika Borko Stefanović i potpredsednica Marinika Tepić predstavili građanima inicijativu za Zakon o alimentacionom fondu. Veliko interesovanje Novosađana prema… »
Tepić, Đilas i Stefanović u NS: Pomoći deci i roditeljima
Nova 12.06.2021
Danas su u Novom Sadu predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas, zamenik predsednika Borko Stefanović i potpredsednica Marinika Tepić predstavili građanima inicijativu za Zakon o alimentacionom fondu, saopšteno je iz te partije. Kako navode iz… »
Vesti dana »

Sijarto: Ako Tramp ne može da izdejstvuje mir u Ukrajini, niko ne može
NIN pre 1 satjoš 16 povezanih

Dve osobe poginule u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana (video)
Blic pre 1 satjoš 14 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 2 satajoš 11 povezanih

Medicinski izvori: U izraelskim udarima tokom noći ubijene najmanje 23 osobe – među njima i porodica s troje dece
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih