Povezane vesti
Joksimović: Dobro je što će 22. juna biti medjuvladina konferencija
Novi magazin 13.06.2021
Ministarka za evropske integracije Srbije Jadranka Joksimović izjavila je da je dobro što će 22. juna biti održana medjuvladina konferencija, jer je to signal da se ne ignorišu rezultati Srbije na putu ka Evropskoj uniji (EU). Joksimović je za Radio… »
Joksimović: Međuvladina konferencija signal da se rezultati ne mogu ignorisati
N1 Info 13.06.2021
Beograd nije iznenađen odlukom EU da ne otvori nijedno poglavlje, odnosno klaster sa Srbijom. Očigledno da ne samo da nije bilo spremnosti EU da primeni novu metodologiju, već nije bilo ni političke volje, kaže za RTS ministarka za evropske integracije… »
Joksimović: Međuvladina konferencija u junu signal da se rezultati Srbije ne mogu ignorisati
RTS 13.06.2021
Beograd nije iznenađen odlukom Evropske Unije da ne otvori nijedno poglavlje, odnosno klaster sa Srbijom. Očigledno da ne samo da nije bilo spremnosti Evropske Unije da primeni novu metodologiju, već nije bilo ni političke volje, kaže u intervjuu za RTS… »
„Dobro je što će 22. juna biti međuvladina konferencija“
Nova 13.06.2021
Ministarka za evropske integracije Srbije Jadranka Joksimović izjavila je da je dobro što će 22. juna biti održana međuvladina konferencija, jer je to signal da se ne ignorišu rezultati Srbije na putu ka Evropskoj uniji (EU). Ministarka za evropske… »
Vesti dana »

Profesorka Filozofskog u Novom Sadu: Jedino rešenje je da dekan podnese ostavku
Beta pre 51 minutajoš 68 povezanih

Ekološki ustanak: Miler svesno saučestvuje u isušivanju preostalih izvora slobode govora u Srbiji
Beta pre 3 satajoš 91 povezana

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih

Autobus GSP-a usmrtio devojčicu, sindikati GSP apeluju da se ne „presuđuje“ vozaču
Vreme pre 2 satajoš 76 povezanih