Povezane vesti

Blinken: Jedina stvar u kojoj sam saglasan sa Putinom

Blinken: Jedina stvar u kojoj sam saglasan sa Putinom

Večernje novosti 13.06.2021
Entoni Blinken / Arhiva - To je, verovatno, jedina stvar sa kojom sam saglasan sam predsednikom Putinom - glasio je odgovor Blinkena na pitanje voditelja da li je saglasan sa mišljenjem ruskog predsednika da su odnosi Rusije i Amerike najniži u nekoliko… »
Putin poručuje: Rusija će izručivati sajber kriminalce SAD recipročno

Putin poručuje: Rusija će izručivati sajber kriminalce SAD recipročno

Večernje novosti 13.06.2021
Foto AP - Ako se dogovorimo o izručenju kriminalaca, onda će Rusija to naravno učiniti, ali samo ako druga strana, u ovom slučaju SAD, pristanu na isto i takođe, izruče odgovarajuće kriminalce Ruskoj Federaciji - rekao je Putin, preneo je Tas s… »
Putin: Rusija će izručivati sajber kriminalce SAD recipročno

Putin: Rusija će izručivati sajber kriminalce SAD recipročno

Nova 13.06.2021
Rusija je spremna da Amerikancima izruči sajber kriminalce na recipročnoj osnovi, izjavio je danas predsednik Rusije Vladimir Putin u intervjuu za televiziju Rosija-1. „Ako se dogovorimo o izručenju kriminalaca, onda će Rusija to naravno učiniti… »
Šta Vladimir Putin očekuje od susreta sa Bajdenom

Šta Vladimir Putin očekuje od susreta sa Bajdenom

Nova 13.06.2021
Moskva i Vašington pokušavaju da smanje negativnu retoriku, ali ne treba se zavaravati po tom pitanju, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin govoreći o očekivanjima od sastanka sa američkim kolegom Džozefom Bajdenom. „Uoči samita na… »
Putin se oglasio: Evo šta očekuje od susreta sa Bajdenom

Putin se oglasio: Evo šta očekuje od susreta sa Bajdenom

Pravda 13.06.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je da od sastanka sa Bajdenom očekuje, pre svega, obnavljanje ličnih kontakata i uspostavljanje dijaloga u oblastima od zajedničkog interesa. Prema njegovim rečima, sastanak sa američkim kolegom neće biti… »

Vesti dana »