Повезане вести

Вучић: Обавеза да заштитим Тадића, орден говори какав сам

Вучић: Обавеза да заштитим Тадића, орден говори какав сам

Нова 13.06.2021
Председник Србије Александар Вучић изјавио је данас да је његова обавеза да заштити бившег председника Србије Бориса Тадића, јер Србија мора да буде земља пристојних људи у којој сме да се размишља другачије. „Нека… »
"Моја обавеза као председника је да заштитим свакога ко другачије мисли" Вучић о претњама упућеним Борису Тадићу

"Моја обавеза као председника је да заштитим свакога ко другачије мисли" Вучић о претњама упућеним Борису Тадићу

Србија данас 13.06.2021
Вучић је истакао да Србија мора да буде земља цивилизованих људи у којој смрт некога ко другачије мисли не сме да буде никакав део политичког или јавног живота. Председник Србије Александар Вучић рекао је данас да је… »
Вучић: Моја обавеза да заштитим Тадића, орден Светог Саве говори какав сам човек

Вучић: Моја обавеза да заштитим Тадића, орден Светог Саве говори какав сам човек

Н1 Инфо 13.06.2021
Председник Србије Александар Вучић изјавио је да је његова обавеза да заштити бившег председника Србије Бориса Тадића, јер Србија мора да буде земља пристојних људи у којој сме да се размишља другачије. „Нека свако… »

Вести дана »