Povezane vesti

Nole otkrio šta je radio u svlačionici posle 2:0 za Cicipasa: Ovo mu je pomoglo da preokrene finale (VIDEO)

Nole otkrio šta je radio u svlačionici posle 2:0 za Cicipasa: Ovo mu je pomoglo da preokrene finale (VIDEO)

Vesti online 13.06.2021
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković osvojio je drugu titulu na Rolan Garosu tako što je napravio veliki preokret protiv Stefanosa Cicipasa u pet setova. U momentu kada je gubio sa 2:0,otišao je u kupatilo kako bi napravio mali predah, vratio se i… »
Cicipas: Naučio sam lekciju

Cicipas: Naučio sam lekciju

Beta 13.06.2021
Grčki teniser Stefanos Cicipas rekao je da je naučio lekciju iz današnjeg poraza od Novaka Djokovića u finalu Rolan Garosa u Parizu, u kome je imao dva seta prednosti. "Ono što sam danas naučio je da, bez obzira na sve, ako želiš da završiš meč… »
Novak: Zlatni slem? Sve je moguće, u dobroj sam poziciji

Novak: Zlatni slem? Sve je moguće, u dobroj sam poziciji

N1 Info 13.06.2021
Šampion Rolan Garosa Novak Đoković osvajanje titule u Parizu svrstava među tri najveća dostignuća u karijeri, a već je najavio da će napasti trofej i na Vimbldonu. Novak je postao prvi teniser koji je u Open eri osvojio po minimum dve titule na… »
Novak objavio sliku iz svlačionice: Ovako kraljevi Pariza slave u Francuskoj - šampioni! (foto)

Novak objavio sliku iz svlačionice: Ovako kraljevi Pariza slave u Francuskoj - šampioni! (foto)

Mondo 13.06.2021
Zasluženo! Zasluženo! Kakva noć Novaka Đokovića i njegove ekipe! Nole je u Parizu osvojio Rolan Garos pobedom protiv Stefanosa Cicipasa i na večnoj listi došao na korak do Rodžera Federera i Rafaela Nadala. Posle meča i odslušane himne "Bože… »
Ðoković: Ovo je san

Ðoković: Ovo je san

IndeksOnline 13.06.2021
PARIZ – Najbolji teniser sveta Novak Ðoković izjavio je da osvajanje titule na Rolan Garosu kao ostvarenje sna. Ðoković je titulu osvojio posle preokreta u finalu protiv Grka Stefanosa Cicipasa 6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4. To je njegova 19. gren slem… »
Novače, ljudino: Đoković nakon finala prišao klincu i dao mu reket, njegova reakcija je hit na mrežama! (video)

Novače, ljudino: Đoković nakon finala prišao klincu i dao mu reket, njegova reakcija je hit na mrežama! (video)

Hot sport 13.06.2021
Srpski teniser iznova pokazuje veličinu, na terenu, ali i van, odnosno pored njega… Novak Đoković je proslavio pobedu u finalu Rolan Garosa i podigao trofej, zahvalio navijačima i organizatorima, te pohvalio protivnike, ali tu nije kraj. Ova… »
Cicipas:"Đoković je pokazao kakav je šampion, inspiriše me"

Cicipas:"Đoković je pokazao kakav je šampion, inspiriše me"

Sportske.net 13.06.2021
Stefanos Cicipas rekao je danas da ga inspiriše sve ono što radi Novak Đoković i istakao da će biti presrećan ako u karijeri uradi bar polovinu od onog što je postigao srpski teniser. "Bila je velika borba, dao sam sve od sebe. Pokušao sam sve… »
Novače, šta si radio u svlačionici na 0:2!? Grk zbunio izjavom: Kad se vratio bio je mnogo jači i svežiji!

Novače, šta si radio u svlačionici na 0:2!? Grk zbunio izjavom: Kad se vratio bio je mnogo jači i svežiji!

Mondo 13.06.2021
Novak Đoković je izgubio prva dva seta, ali onda pokazao da je šampion... Novak Đoković je izgubio prva dva seta, ali onda pokazao da je šampion... Stefanos Cicipas je vodio 2:0 u finalu Rolan Garosa, ali to nije dovoljno da se pobedi Novak… »
Vajda: Cilj i Vimbldon i US open i olimpijsko zlato!

Vajda: Cilj i Vimbldon i US open i olimpijsko zlato!

N1 Info 13.06.2021
Marjan Vajda, trener Novaka Đokovića, učestvovao je u osvajanju svih 19 trofeja najboljeg tenisera današnjice. Slovak je posle trijumfa u finalu Rolan Garosa protiv Cicipasa govorio o odlučujućem duelu u Parizu, ali i planovima za nastavak sezone… »
Novak otkrio ko je dečak kom je dao reket: Dok je gubio, on mu sve vreme pričao - "Mali Vajda" je ovo zaslužio! (video)

Novak otkrio ko je dečak kom je dao reket: Dok je gubio, on mu sve vreme pričao - "Mali Vajda" je ovo zaslužio! (video)

Mondo 13.06.2021
Najlepša priča Rolan Garosa. Najlepša priča Rolan Garosa. Novak Đoković je posle magičnog preokreta slavio u finalu Rolan Garosa i osvojio 19. grend slem u karijeri, pa se u Parizu orila srpska himna "Bože pravde". Nije bio miljenik publike Novak… »
Dirljive reči Vajde za Novaka: Šampione, ponosan sam na tebe

Dirljive reči Vajde za Novaka: Šampione, ponosan sam na tebe

Nova 13.06.2021
Marijan Vajda, trener Novaka Đokovića, najboljeg tenisera planete podelio je fotografiju posle velike pobede srpskog igrača. Đooković je trijumfovao na Rolan Garosu pobedom nad Stefanosom Cicipasom u pet setova pariskog finala na terenu stadiona… »
(Video) Novak Đoković tverkuje: Pokazao da i ovo ume! Osvojio Rolan Garos, a urnebesni potez oduševio sve - trese za sve…

(Video) Novak Đoković tverkuje: Pokazao da i ovo ume! Osvojio Rolan Garos, a urnebesni potez oduševio sve - trese za sve…

Blic 13.06.2021
Novak Đoković je danas osvojio Rolan Garos. Do druge grend slem titule u Parizu, a čak 19. u fantastičnoj karijeri, stigao je pobedivši debitanta u velikom finalu, Stefanosa Cicipasa, dok je Filip Krajinović na originalan način čestitao Noletu… »

Vesti dana »