Povezane vesti

Knedla u grlu, teško za: Gledanje... Cicipasa "uništile emocije" nakon poraza od Novaka u Parizu, jedva se čuo i uz…

Knedla u grlu, teško za: Gledanje... Cicipasa "uništile emocije" nakon poraza od Novaka u Parizu, jedva se čuo i uz…

Sportal blic 13.06.2021
je drugi put u karijeri pobedivši u pet setova . Grčki teniser je bio neutešan nakon bolnog poraza i prilike da osvoji istorijski trofej u Parizu. Držao se odlično Cicipas, imao vođstvo od 2:0 u setovima, ali na kraju izgubio od Đokovića koji je… »
Velike reči Đokovića! Grci ga provocirali u finalu, a onda je Novak uzeo mikrofon: Pozdrav za braću i sestre u Grčkoj, mi…

Velike reči Đokovića! Grci ga provocirali u finalu, a onda je Novak uzeo mikrofon: Pozdrav za braću i sestre u Grčkoj, mi…

Sportal blic 13.06.2021
je nastavio da krči put ka zvanjem najboljeg tenisera ikada. Novi grend slem je osvojio srpski teniser, 19. u karijeri i to nakon pet setova. A posle finala je Đoković pokazao zbog čega je šampion na terenu i van njega. Uglavnom nije imao većinsku… »
Cicipas govorio nakon poraza: Neverovatne reči je uputio Đokoviću - "nadam se da ću postići polovinu toga što je on"

Cicipas govorio nakon poraza: Neverovatne reči je uputio Đokoviću - "nadam se da ću postići polovinu toga što je on"

Večernje novosti 13.06.2021
Foto: EPA-EFE/IAN LANGSDON Grk je posle duela pohvalio Novaka Đokovića i biranim rečima govorio je o našem teniseru. - Bila je velika bitka. Probao sam da uzvratim koliko sam mogao. Prvi put igrao sam u Grend slem finalu. Zadovoljan sam sobom, a Novak… »

Vesti dana »