Povezane vesti

Novosadskom piscu vandali u Splitu izbušili gume: "Dobri ljudi odmah su mi priskočili u pomoć"

Novosadskom piscu vandali u Splitu izbušili gume: "Dobri ljudi odmah su mi priskočili u pomoć"

Moj Novi Sad 14.06.2021
Pisac Filip Grujić iz Novog Sada, kome su u Splitu izbušene sve četiri gume na automobilu, rekao je u jutarnjem programu Nova S "Probudi se" da se to sigurno desilo zato što je iz Srbije, te da je prijavio incident policiji. On je istakao da su mu… »
„Hrvatska je sigurna za sve goste, pa i za one iz Srbije“

„Hrvatska je sigurna za sve goste, pa i za one iz Srbije“

Nova 14.06.2021
Boris Žgomba, predsednik Udruženja turističkih agencija u Hrvatskoj gospodarskoj komori, rekao je u jutarnjem programu "Probudi se" da je za građane Srbije bezbedno da letuju u Hrvatskoj, te da mu je žao zbog onog što se desilo sprskom piscu Filipu… »
Srbin kom su bušili gume: Splićane sramota, nudili mi pomoć

Srbin kom su bušili gume: Splićane sramota, nudili mi pomoć

Nova 14.06.2021
Pisac Filip Grujić iz Novog Sada, kome su u Splitu izbušene sve četiri gume, rekao je u jutarnjem programu "Probudi se" da se to sigurno desilo zato što je iz Srbije, te da je prijavio incident policiji. On je istakao da su mu ljudi odmah priskočili… »
Novosađanin kome su probušili gume: Splićane sramota, nudili mi pomoć

Novosađanin kome su probušili gume: Splićane sramota, nudili mi pomoć

N1 Info 14.06.2021
Pisac Filip Grujić iz Novog Sada, kome su u Splitu izbušene sve četiri gume, rekao je u jutarnjem programu Nova S "Probudi se" da se to sigurno desilo zato što je iz Srbije, te da je prijavio incident policiji. On je istakao da su mu ljudi odmah… »

Vesti dana »