Povezane vesti

"Volim te": Ceca danas slavi rođendan: Stigla i prva čestitka puna ljubavi i emocija

"Volim te": Ceca danas slavi rođendan: Stigla i prva čestitka puna ljubavi i emocija

Blic 14.06.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas puni 48 godina, a ovim povodom njena ćerka Anastasija joj je javno, putem svog Instagram profila, čestitala. - Srećan rođendan mojoj majci, najboljem prijatelju, podršci najvećoj i osobi koju najviše na… »
Ražnatovići opet slave! Posle Anastasije i malog Željka, došao red na Cecu - pevačica napunila 48 godina!

Ražnatovići opet slave! Posle Anastasije i malog Željka, došao red na Cecu - pevačica napunila 48 godina!

Mondo 14.06.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas slavi, ćerka prva čestitala! Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas slavi, ćerka prva čestitala! Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas proslavlja rođendan. Nakon proslave Anastasijinog rođendana i… »
Ceca danas slavi rođendan: Anastasija joj prva čestitala, uputila joj emotivnu poruku (foto)

Ceca danas slavi rođendan: Anastasija joj prva čestitala, uputila joj emotivnu poruku (foto)

Večernje novosti 14.06.2021
Foto: Instagram Anastasija je malo posle ponoći na instagramu objavila sliku sa majkom, uz dirljivu poruku: - Srećan rođendan mojom majci, najboljem prijatelju, podršci najvećoj i osobi koju volim najviše na svetu! Da si mi uvek zdrava i srećna sve… »

Vesti dana »