Povezane vesti

Barkli ‘napao’ Jokića: Dobar igrač to nikad neće dopustiti

Barkli ‘napao’ Jokića: Dobar igrač to nikad neće dopustiti

N1 Info 14.06.2021
Legendarni košarkaš Čarls Barkli kritikovao je centra Denver Nagetsa Nikolu Jokića posle emiminacije tima iz Kolorada u drugom krugu plej-ofa. Feniks Sansi su maksimalnim rezultatom 4-0 obezbedili plasman u finale Zapadne konferencije NBA lige. Barkli… »
Kakva je situacija sa reprezentacijom: Znamo ko sigurno ne igra, ima povređenih, ali i umornih!

Kakva je situacija sa reprezentacijom: Znamo ko sigurno ne igra, ima povređenih, ali i umornih!

Hot sport 14.06.2021
Očekuje nas veoma važan turnir. Košarkaška reprezentacija Srbije će se od 29. juna do 4. jula boriti za mesto koje vodi na Olimpijske igre. Kvalifikacioni turnir se igra u Beogradu, a Orlovi se nalaze u grupi A gde će im rivali biti Dominikanska… »
Jokić zabrinuo Srbiju: “Ne znam da li ću da igram na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre”

Jokić zabrinuo Srbiju: “Ne znam da li ću da igram na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre”

Vesti online 14.06.2021
Nakon burne noći, ispadanja iz plej-ofa i isključenja, Nikola Jokić je doveo u sumnju njegovo učešće u dresu Srbije na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre. – Ne znam. Tek sam završio NBA sezonu, tako da ne znam – rekao je Jokić posle… »
Jokić: Ne znam hoću li igrati u kvalifikacijama za Olimpijske igre

Jokić: Ne znam hoću li igrati u kvalifikacijama za Olimpijske igre

RTS 14.06.2021
Srpski košarkaš Nikola Jokić izjavio je da ne zna hoće li igrati za reprezentaciju na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Beogradu. "Ne znam, tek sam završio NBA sezonu", odgovorio je Jokić novinarima, nakon što je Denver u polufinalu… »
Jokićev Denver kao Kobijevi Lejkersi: „Metla“ čisti put do titule

Jokićev Denver kao Kobijevi Lejkersi: „Metla“ čisti put do titule

Mozzart sport 14.06.2021
Nagetsi srpskog centra gotovo "prekopirali" tri prva plej-ofa Brajanta koji je četvrto odigravanje završio sa šampionskim prstenom. NBA nije samo najatraktivnija košarkaška liga na svetu, nego je zbog silnih podataka koji se besomučno prikupljaju… »
Šok za šokom! Nikola Jokić zabrinuo Srbiju pred Olimpijske igre u Tokiju!

Šok za šokom! Nikola Jokić zabrinuo Srbiju pred Olimpijske igre u Tokiju!

Sportal blic 14.06.2021
Nikola Jokić je zabrinuo navijače košarkaške reprezentacije Srbije nakon što je, na šokantan način, okončao NBA sezonu. MVP lige je, podsetimo, izbačen sa četvrte utakmice polufinala Zapadne konferencije, kojom je plej-of okončan za njegovu… »
Srbija bez Jokića napada olimpijske igre!? Najbolji igrač sveta progovorio o nastupu za "orlove"!

Srbija bez Jokića napada olimpijske igre!? Najbolji igrač sveta progovorio o nastupu za "orlove"!

Mondo 14.06.2021
Najbolji košarkaš sveta je završio sezonu i potreban mu je odmor. Najbolji košarkaš sveta je završio sezonu i potreban mu je odmor. Nikola Jokić završio je sezonu sa Denverom u polufinalu Zapadne konferencije. Nagetsi su poraženi 4:0 u seriji… »
Jokićeva izjava zabrinula celu Srbiju: ‘Ne znam da li ću igrati na kvalifikacionom turniru za OI’

Jokićeva izjava zabrinula celu Srbiju: ‘Ne znam da li ću igrati na kvalifikacionom turniru za OI’

Hot sport 14.06.2021
Našu košarkašku selekciju očekuju veliki izazovi! Denver Nagetsi su u seriji druge runde plej-ofa NBA lige ubedljivo poraženi od Finiksa. Sansi su slavili sa 4:0 u pobedama. Ekipa trenera Melouna je završila sezonu, a nakon četvrte utakmice za… »
Jokić progovorio o nastupu za Srbiju

Jokić progovorio o nastupu za Srbiju

Nova 14.06.2021
Nikola Jokić progovorio je o potencijalnom nastupu za Srbiju na olimpijskim kvalifikacijama i Olimpijskim igrama. Postavljeno mu je pitanje o rekapitulaciji sezone, uz pitanje da li će nastupiti za Srbiju u kvalifikacijama za Olimpijske igre. „Ne… »
Jokić pričao o Srbiji: Da li će MVP NBA igrati kvalifikacioni turnir?

Jokić pričao o Srbiji: Da li će MVP NBA igrati kvalifikacioni turnir?

Večernje novosti 14.06.2021
Foto: AP Postavljeno mu je pitanje o rekapitulaciji sezone, uz pitanje da li će nastupiti za Srbiju u kvalifikacijama za Olimpijske igre. „Ne znam, tek sam završio ovu sezonu i ne znam još. Momci su sjajni, tu je bila energija, mladih igrača… »
Dve rečenice koje brinu Srbe: Jokić još ne zna da li će igrati za reprezentaciju

Dve rečenice koje brinu Srbe: Jokić još ne zna da li će igrati za reprezentaciju

Mozzart sport 14.06.2021
As Denvera o predolimpijskom turniru, isključenju, braći... Dani oduševljenja na ličnom i razočaranja na ekipnom planu. Sedmicu započetu priznanjem za najkorisnijeg igrača NBA lige, okončao je Nikola Jokić porazom Denvera od Finiksa i… »
Jokić: Kvalifikacije za OI? Ne znam, tek sam završio sezonu

Jokić: Kvalifikacije za OI? Ne znam, tek sam završio sezonu

Sport klub 14.06.2021
Srpski centar Nikola Jokić kaže da nije siguran hoće li se staviti na raspolaganje selektoru Igoru Kokoškovu za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre. Turnir se održava u Beogradu, od 29. juna do 4. jula, a Jokić je sa Denverom ispao u drugoj… »
Jokić: Kvalifikacije za OI? Ne znam, tek sam završio sezonu

Jokić: Kvalifikacije za OI? Ne znam, tek sam završio sezonu

N1 Info 14.06.2021
Srpski centar Nikola Jokić kaže da nije siguran hoće li se staviti na raspolaganje selektoru Igoru Kokoškovu za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre. Turnir se održava u Beogradu, od 29. juna do 4. jula, a Jokić je sa Denverom ispao u drugoj… »
Reprezentacija se okuplja, stiže li Jokić?

Reprezentacija se okuplja, stiže li Jokić?

Sportske.net 14.06.2021
Reprezentacija Srbije počela je okupljanje pred kvalifikacije za Olimpijske igre, selektor Igor Kokoškov je okupio nekoliko igrača, ostali uskoro stižu, a prvog dana su se pojavili Nemanja Bjelica, Miroslav Raduljica, Stefan Jović, Nemanja Nedović… »

Vesti dana »