Povezane vesti
Šešelj uputio veliki apel narodu Srbije: Oštra poruka lidera radikala bahatim političarima
Večernje novosti 14.06.2021
Foto: Novosti arhiva/V, Danilov U SRS navode da je u uslovima još nestabilne epidemiološke situacije, letovanje u Srbiji ''najbezbednije i najekonomičnije''. Radikali ističu da državni funkcioneri ne bi trebalo da letuju van Srbije jer, kako se… »
Radikali pozvali građane da letuju u Srbiji i kupuju domaće proizvode
Beta 14.06.2021
Srpska radikalna stranka (SRS) pozvala je danas gradjane da predstojeće odmore provedu na nekoj od destinacija u Srbiji jer će tako pomoći domaćoj ekonomiji ali i zbog toga što je letovanje u Srbiji, u još nestabilnoj epidemiološkoj situaciji… »
SRS: Građani i državni funkcioneri da letuju u Srbiji
Dnevnik 14.06.2021
BEOGRAD: Srpska radikalna stranka pozvala je danas građane Srbije, ali i državne funkcionere, da godišnje odmore provedu u Srbiji i na taj način pomognu državi u ublažavanju posledica epidemije virusa korona po privredu i ekonomiju. U SRS navode da… »
Vesti dana »

Šta je „Vortex Cannon“ za koji stručnjaci sumnjaju da je korišćen 15. marta?
Danas pre 2 satajoš 22 povezane

Novosadski studenti blokirali gradsku skupštinu, policija ih tukla
Bloomberg Adria pre 4 satijoš 22 povezane

Studenti u blokadi okupili se ispred ambasade Severne Makedonije, odali poštu stradalima u Novom Sadu i Kočanima (foto)
Blic pre 3 satajoš 7 povezanih

Manojlović: Osobe iz Pionirskog parka napale odbornika Kreni-Promeni, vidi se na snimku
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih