Povezane vesti

Džaferović: NATO savez neće podržati ništa što će nanijeti štetu BiH

Džaferović: NATO savez neće podržati ništa što će nanijeti štetu BiH

Slobodna Evropa 14.06.2021
Imamo povjerenje u NATO savez koji odlično poznaje stanje u Bosni i Hercegovini, navodi se u odgovoru iz kabineta Šefika Džaferovića, člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine o završnoj deklaraciji NATO samita u kojoj će biti pomenut i Dejtonski… »
Dodik: U nedostatku vlastite politike, Komšić uvek vodio tuđu politiku

Dodik: U nedostatku vlastite politike, Komšić uvek vodio tuđu politiku

Dnevnik 14.06.2021
BANjALUKA: Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je večeras da reakcija Željka Komšića na deklaraciju NATO u kojoj se pominje BiH i podrška Dejtonskom sporazumu potvrđuje da on nije dorastao ni manjim izazovima od… »
Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, jer nije po standardima

Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, jer nije po standardima

Dnevnik 14.06.2021
SARAJEVO: Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić ocenio je večeras da to što u završni dokument samita NATO nije ušla formulacija "konstitutivnost naroda u BiH", kao što je tražio hrvatski predsednik Zoran Milanović, govori o… »
Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, nije po standardima

Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, nije po standardima

Nova 14.06.2021
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić ocenio je večeras da to što u završni dokument samita NATO nije ušla formulacija "konstitutivnost naroda u BiH", kao što je tražio hrvatski predsednik Zoran Milanović, govori o tome da je… »
Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, pozdravljam Deklaraciju

Komšić: NATO odbacio konstitutivnost, pozdravljam Deklaraciju

Slobodna Evropa 14.06.2021
Nakon što je završen NATO samit u Briselu i usvojen dokument u kojem je predsjednik Hrvatske Zoran Milanović tražio da se pomene i konstitutivnost naroda u Bosni i Hercegovini, ali se to nije desilo, u ponedeljak 14. juna oglasio se član… »
"Uspeli smo": Zoran Milanović: Nakon što sam zapretio, u deklaraciju NATO je stavljen Dejton

"Uspeli smo": Zoran Milanović: Nakon što sam zapretio, u deklaraciju NATO je stavljen Dejton

Blic 14.06.2021
U završnoj deklaraciji današnjeg NATO Samita u Briselu stavljen je Dejtonski mirovni sporazum kao osnov funkcionisanja Bosne i Hercegovine, potvrdio je predsednik Hrvatske Zoran Milanović. - Nakon što sam, ne volim reći zapretio, ali nakon šest dana… »
Milanović o „pretnji“ NATO-u i BiH: Zvao me je Stoltenberg

Milanović o „pretnji“ NATO-u i BiH: Zvao me je Stoltenberg

Nova 14.06.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović na ulasku na samit NATO-a u Briselu dao je kratku izjavu novinarima u kojoj je komentarisa "pretnje" NATO-u u vezi s formulacijom rečenice u kojoj se spominje BiH. „Prvo, ne volim reč zapretio. Nisam zapretio, ali… »
Stoltenberg uvažio "ultimatum" Milanovića o BiH?

Stoltenberg uvažio "ultimatum" Milanovića o BiH?

RTV 14.06.2021
BRISEL/ZAGREB - Današnjem samitu NATO u Briselu prisustvuje hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji je najavio da neće podržati deklaraciju Aijanse ako se ne promeni formulacija koja govori o Bosni i Hercegovini, tj. ako se ne spomene Dejtonski… »

Vesti dana »