Povezane vesti
Dogovorili se stanari Solunske i hotela Tome Mone
Nova 14.06.2021
Predstavnici nekoliko stanarskih zajednica Solunske ulice na Donjem Dorćolu danas su se sastali sa upravom Hotela Mona, u vlasništvu ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u Vladi Srbije, Tomislava Momirovića, povodom radova u toj ulici… »
Dogovorili se stanari Solunske i uprave hotela Mona
N1 Info 14.06.2021
Predstavnici nekoliko stanarskih zajednica Solunske ulice na Donjem Dorćolu sastali su se sa upravom Hotela Mona, u vlasništvu ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u Vladi Srbije Tomislava Momirovića, povodom radova u toj ulici zbog kojeg… »
Vesti dana »

Šta BBC piše o nasilju u Srbiji? Sukobi, zapaljene kancelarije SNS-a i obećanje Vučiću iz Moskve da Rusija „neće ostati nema“
Nova pre 26 minutajoš 53 povezane

Vitkof: SAD i Rusija dogovorile bezbednosne garancije za Ukrajinu
Sputnik pre 21 minutajoš 116 povezanih

Rhmz izdao hitno upozorenje za Beograd! Smrklo se nebo, stižu pljuskovi sa grmljavinom: Krenuće od ovih delova grada (foto)
Blic pre 46 minutajoš 15 povezanih