Povezane vesti

Pokrenuta istraga o utapanju dečaka u odžacima: Tri ključna propusta koja ukazuju ko je kriv za tragediju

Pokrenuta istraga o utapanju dečaka u odžacima: Tri ključna propusta koja ukazuju ko je kriv za tragediju

Blic 15.06.2021
Nadležni u opštini Odžaci ali i rukovodioci bazena gde se udavio nesrećni dečak B.P. (10) u nedelju popodne ni danas nisu bili voljni da odgovore na pitanje da li će neko da odgovara za ovu tragediju. Noćni čuvar, koji je gluvonem, navodno je u… »
Tri ključna dokaza: Istraga o utapanju dečaka u bazenu

Tri ključna dokaza: Istraga o utapanju dečaka u bazenu

Nova 15.06.2021
Nadležni u opštini Odžaci ali i rukovodioci bazena gde se udavio nesrećni dečak B.P. (10) u nedelju popodne ni danas nisu bili voljni da odgovore na pitanje da li će neko da odgovara za ovu tragediju. Noćni čuvar, koji je gluvonem, navodno je u… »
Sutra Dan žalosti u Odžacima: Ceo grad tuguje za dečakom (10) koji se utopio na bazenu

Sutra Dan žalosti u Odžacima: Ceo grad tuguje za dečakom (10) koji se utopio na bazenu

Mondo 15.06.2021
Dečak će biti sahranjen danas u 14 sati. Dečak će biti sahranjen danas u 14 sati. B.P. (10) utopio se u nedelju na Olimpiskom bazenu u Odžacima. Nakon ove tragedije, opština u ovom gradu donela je odluku da u sredu, 16. juna bude proglašen Dan… »
Dan žalosti sutra u Odžacima zbog dečaka koji se utopio

Dan žalosti sutra u Odžacima zbog dečaka koji se utopio

Nova 15.06.2021
Opština Odžaci donela je odluka da sreda, odnosno 16. jun bude proglašen za Dan žalosti povodom smrti maloletnog B.P. (10), koji se utopio u nedelju na Olimpijskom bazenu u tom mestu. U odluci, koja se nalazi na sajtu opštine Odžaci, a koju je… »
U Odžacima sutra dan žalosti zbog dečaka koji se utopio na bazenu

U Odžacima sutra dan žalosti zbog dečaka koji se utopio na bazenu

Radio 021 15.06.2021
Opština Odžaci odlučila je da sreda, 16. jun bude proglašen za Dan žalosti zbog smrti desetogodišnjeg B.P. koji se u nedelju utopio na Olimpijskom bazenu u tom mestu. Odluku, koja je objavljena na sajtu opštine, potpisao je predsednik Goran… »
Sutra Dan žalosti u Odžacima: Zastave na pola koplja zbog dečaka koji se udavio u bazenu

Sutra Dan žalosti u Odžacima: Zastave na pola koplja zbog dečaka koji se udavio u bazenu

Večernje novosti 15.06.2021
Foto: SC Odžaci/Privatna arhiva U ovoj odluci objavljenoj na sajtu opštine Odžaci, a koju je potpisao predsednik Goran Nikolić, navodi se da će Dan žalosti toga dana biti proglašen na teritoriji opštine Odžaci. Obdukcijom u Institutu za sudsku… »
"Da je neko čuvao bazen, moj sin bi sada trčakarao dvorištem: Roditelji dečaka koji se utopio u Odžacima skrhani od bola…

"Da je neko čuvao bazen, moj sin bi sada trčakarao dvorištem: Roditelji dečaka koji se utopio u Odžacima skrhani od bola…

Blic 15.06.2021
Inspektori su mi rekli da je on u to vreme već sat vremena bio pod vodom. Najteži trenutak u životu mi je bio kad sam otišao na prepoznavanje tela rođenog deteta. Danas ćemo ga sahraniti, rekao je Darko, otac desetogodišnjeg B. P. koji se utopio… »
Sramna i mučna tišina o slučaju utopljenog dečaka u Odžacima: Opština i bazen bez odgovora zašto je gluvonema osoba bila…

Sramna i mučna tišina o slučaju utopljenog dečaka u Odžacima: Opština i bazen bez odgovora zašto je gluvonema osoba bila…

Blic 15.06.2021
Rukovodstvo Opštine Odžaci i bazena, u kojem se u nedelju utopio desetogodišnji B. P., juče nisu imali ni odgovor, niti objašnjenje čiji je propust zbog kojeg je došlo do te tragedije. Oni su ostali nemi na brojna pitanja redakcije "Blica"… »

Vesti dana »