Povezane vesti

Doktor Jakovljević: Eriksen nije smeo da ćuti o problemima

Doktor Jakovljević: Eriksen nije smeo da ćuti o problemima

Nova 15.06.2021
Kristijan Eriksen dobio je najvažniju utakmicu, a kako će dalje teći oporavak i da li će moći da se vrati fudbalu za Nova.rs otkriva naš poznati doktor Moma Jakovljević, koji ističe da je morao da kaže lekarima šta ga je mučilo. Hirurg i… »
Italijani odbijaju da kleče protiv rasizma

Italijani odbijaju da kleče protiv rasizma

Nova 15.06.2021
Italijanski fudbaler Leonardo Bonuči nagovestio je da njegov tim ne planira da klekne u znak protesta protiv rasizma pre meča protiv Švajcarske. Bonuči je rekao da su „azuri“ protiv bilo kog oblika rasizma i diskriminacije“, ali da je „svaka… »
Nestvarno - Eriksen gledao poslednjih 10 minuta meča na kom se srušio: Selektor otkrio nove detalje, doneo dobre vesti!

Nestvarno - Eriksen gledao poslednjih 10 minuta meča na kom se srušio: Selektor otkrio nove detalje, doneo dobre vesti!

Mondo 15.06.2021
Selektor Danske Kasper Hjulmand je pred meč sa Belgijom pričao o Kristijanu Eriksenu. Selektor Danske Kasper Hjulmand je pred meč sa Belgijom pričao o Kristijanu Eriksenu. Cela fudbalska javnost bila je u šoku kada se Kristijan Eriksen srušio na… »
Selektor Finske: Brinem se, još vučemo traume zbog Eriksena

Selektor Finske: Brinem se, još vučemo traume zbog Eriksena

Nova 15.06.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Finske Marku Kanerva je rekao da je zabrinut da su njegovi igrači i dalje traumatizovani zbog situacije sa danskim reprezentativcem Kristijanom Eriksenom, kome je stalo srce tokom utakmice dve reprezentacije na Evropskom… »
Eriksen se javio iz bolnice: Osjećam se dobro

Eriksen se javio iz bolnice: Osjećam se dobro

Al Jazeera 15.06.2021
Vezista Intera u prvom meču Danske na EURO-u protiv Finske srušio se na terenu, a kasnije je potvrđeno da je imao srčani zastoj. Danski fudbaler Christian Erisken javio se iz bolnice prvi put nakon što je kolabirao na meču Evropskog prevenstva i… »
Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

Sandžak haber 15.06.2021
BEOGRAD – Danski fudbaler Kristijan Eriksen rekao je danas da se oseća dobro, s obzirom na okolnosti i zahvalio je na brojnim porukama podrške, nakon što se usled zastoja srca srušio na travu tokom utakmice sa Finskom na Evropskom prvenstvu… »
Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

IndeksOnline 15.06.2021
BEOGRAD – Danski fudbaler Kristijan Eriksen rekao je danas da se oseća dobro, s obzirom na okolnosti i zahvalio je na brojnim porukama podrške, nakon što se usled zastoja srca srušio na travu tokom utakmice sa Finskom na Evropskom prvenstvu… »
Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

Eriksen: Dobro se osećam, s obzirom na okolnosti

Beta 15.06.2021
Danski fudbaler Kristijan Eriksen rekao je danas da se oseća dobro, s obzirom na okolnosti i zahvalio je na brojnim porukama podrške, nakon što se usled zastoja srca srušio na travu tokom utakmice sa Finskom na Evropskom prvenstvu. "Dobro sam, s… »
Oglasio se Eriksen: S obzirom na okolnosti, dobro sam

Oglasio se Eriksen: S obzirom na okolnosti, dobro sam

Vesti online 15.06.2021
Danski fudbaler Kristijan Eriksen oglasio se iz bolnice, a poručio je da se oseća dobro, te da je potrebno da uradi još neka ispitivanja kako bi bilo ustanovljeno šta mu se dogodilo tokom utakmice sa Finskom. Eriksen se onesvestio tokom prvog meča na… »
‘Igrajte za Dansku’: Eriksen se javio iz bolnice i poslao poruku svojim saigračima!

‘Igrajte za Dansku’: Eriksen se javio iz bolnice i poslao poruku svojim saigračima!

Hot sport 15.06.2021
Stigle su prelepe vesti! Iskusni danski vezista Kristijan Eriksen sve je zabrinuo nakon zaista jezive situacije na meču Danske i Finske. Srećom sada je bolje, a tome svedoči njegova objava na instagramu. ‘Ćao svima, veliko hvala na prelepim porukama… »
Prva poruka Kristijana Eriksena: Dobro sam, napred Danska!

Prva poruka Kristijana Eriksena: Dobro sam, napred Danska!

Mozzart sport 15.06.2021
Optimizam sjajnog veziste. Osmeh na licu i podignut palac. Sveodčasnstvo da se Kristijan Eriksen ubrzanim tempom oboravlja od kolapsa nasred terena Parken stadiona. Najbolji igrač Danske javio se iz bolnice u Kopenhagenu i saopštio da daljeg razloga za… »
Fotografija Eriksena iz bolnice i poruka za čitav svet FOTO

Fotografija Eriksena iz bolnice i poruka za čitav svet FOTO

Nova 15.06.2021
Kristijan Eriksen objavio je fotografiju iz bolnice, što je prva njegova slika od kada je napustio stadion na meču Danske i Finske. Danski vezista je imao poruku za sve navijače. „Zdravo svima, veliko hvala na slatkim i neverovatnim pozdravima i… »
Eriksen objavio prvu fotografiju nakon srčanog udara: Podigao je palac i otkrio kako se oseća - Dobro sam, ali...

Eriksen objavio prvu fotografiju nakon srčanog udara: Podigao je palac i otkrio kako se oseća - Dobro sam, ali...

Mondo 15.06.2021
Ovo su obećavajuće vesti... Ovo su obećavajuće vesti... Danski fudbaler Kristijan Eriksen srušio se u subotu na meču Evropskog prvenstva protiv Finske, a brzom intervencijom lekara spasen mu je život! Došlo je do srčanog zastoja kod 29-godišnjeg… »
Eriksen se oglasio iz bolnice: S obzirom na okolnosti, dobro sam

Eriksen se oglasio iz bolnice: S obzirom na okolnosti, dobro sam

N1 Info 15.06.2021
Danski fudbaler Kristijan Eriksen oglasio se iz bolnice, a poručio je da se oseća dobro, te da je potrebno da uradi još neka ispitivanja kako bi bilo ustanovljeno šta mu se dogodilo tokom utakmice sa Finskom. Eriksen se onesvestio tokom prvog meča na… »
Slika dana,: ovo je čekao ceo svet! Prva fotografija Kristijana Eriksena iz bolnice, Danac poslao sjajnu poruku! /foto/

Slika dana,: ovo je čekao ceo svet! Prva fotografija Kristijana Eriksena iz bolnice, Danac poslao sjajnu poruku! /foto/

Sportal blic 15.06.2021
objavio je fotografiju iz bolnice, što je prva njegova slika od kada je napustio stadion na meču Danske i Finske. Danski vezista je imao poruku za sve navijače. - Zdravo svima, veliko hvala na slatkim i neverovatnim pozdravima i porukama iz čitavog… »
Kristijan Eriksen se oglasio iz bolnice: Prva fotografija i najjača poruka saigračima - "Igrajte za celu Dansku" (foto)

Kristijan Eriksen se oglasio iz bolnice: Prva fotografija i najjača poruka saigračima - "Igrajte za celu Dansku" (foto)

Večernje novosti 15.06.2021
Foto: Instagram - Zdravo svima. Veliko hvala na slatkim i neverovatnim pozdravima iz celog sveta. Mnogo znači mojoj porodici i meni. Dobro sam u ovakvim okolnostima. Moram da prođem još neke preglede u bolnici, ali osećam se dobro. Sada ću navijati… »

Vesti dana »