Povezane vesti

Porodila se Luna Đogani

Porodila se Luna Đogani

Vesti online 15.06.2021
Luna Đogani porodila se danas i na svet donela devojčicu kojoj su ponosni roditelji dali ime Mia. Naime, Đoganijeva se porodila u Narodnom frontu carskim rezom. Porodica Đogani, tata Marko Miljković i njihovi najbliži prijatelji su odmah krenuli sa… »
ČEKAM DA MI JAVE! Anabela nervozno čeka da se Luna PORODI!

ČEKAM DA MI JAVE! Anabela nervozno čeka da se Luna PORODI!

Svet & Skandal 15.06.2021
Luna Đogani primljena je u bolnicu „Narodni front“, a njena porodica nestrpljivo čeka njen porođaj. Ovim pvodom oglasila se Lunina majka Anabela Atijas koja nervozno čeka da se njena mezimica svakog časa porodi. I dok euforija iz minuta u minut… »
"Zaplakao sam od sreće: - večeras pijem" Luna se porodila - Adam postao ujak: Rijaliti učesnik nije mogao da sakrije emocije…

"Zaplakao sam od sreće: - večeras pijem" Luna se porodila - Adam postao ujak: Rijaliti učesnik nije mogao da sakrije emocije…

Blic 15.06.2021
Luna Đogani porodila se danas i na svet donela devojčicu kojoj su ponosni roditelji dali ime Mia. Tim povodom oglasio se njen brat od strica Adam Đogani koji nije mogao da sakrije radost, ali i suze zbog srećnih vesti. - Zaplakao sam od sreće, na… »
"Postao sam deda, čestitke roditeljima" oglasio se i Lunin očuh, Andrej gleda malu Miu kao svoje unuče

"Postao sam deda, čestitke roditeljima" oglasio se i Lunin očuh, Andrej gleda malu Miu kao svoje unuče

Blic 15.06.2021
Luna Đogani porodila se danas i na svet donela devojčicu kojoj su ponosni roditelji dali ime Mia. Tim povodom oglasio se Lunin očuh, Andrej Atijas koji je na svom Instagram profilu da je postao deda. - Ponosni deda Andrej. Čestitke i ponosnim… »
Hvala , ljubavi, volim te: Marko Miljković se oglasio prvi put nakon što je postao otac

Hvala , ljubavi, volim te: Marko Miljković se oglasio prvi put nakon što je postao otac

Večernje novosti 15.06.2021
Foto ATA Images Marko se odmah oglasio i poslao emotivnu poruku svojoj supruzi. - Draga moja, donela si na svet princezu moju koju ću voleti, obožavati, boriti se za nju uvek... Hvala ljubavi, volim te - napisao je Miljković. Foto… »
Pometnja u stanu lune i marka usred noći: Krenuli porođajni bolovi, komšije čule viku i otkrile šta se dešavalo!

Pometnja u stanu lune i marka usred noći: Krenuli porođajni bolovi, komšije čule viku i otkrile šta se dešavalo!

Mondo 15.06.2021
Luna se nalazi u bolnici. Luna se nalazi u bolnici. Luna Đogani primljena u bolnicu Narodni front gde je sve spremno za porođaj, a njen suprug Marko Miljković samo se kratko oglasio i poručio: "Još nije vreme za čestitke". Komšinica ispod stana u… »
"Čekam da mi jave": Anabela nervozna zbog Luninog porođaja, a oglasio se još jedan član porodice: "Spremni smo za slavlje…

"Čekam da mi jave": Anabela nervozna zbog Luninog porođaja, a oglasio se još jedan član porodice: "Spremni smo za slavlje…

Blic 15.06.2021
Anabela Atijas oglasila se nakon vesti da je njena ćerka Luna Đogani primljena u porodilište "Narodni front" i da bi trebalo svakog časa da se porodi. Anabela Atijas je trenutno kod kuće i, kako kaže, čeka da joj jave lepe vesti. - Još uvek se… »
Porodila se Luna Đogani! Oglasio se ponosni otac Marko - naša princeza je došla na svet!

Porodila se Luna Đogani! Oglasio se ponosni otac Marko - naša princeza je došla na svet!

Mondo 15.06.2021
Otkrio i kako se Luna oseća. Otkrio i kako se Luna oseća. Luna Đogani porodila se i na svet donela ćerkicu, kojoj su ponosni roditelji dali ime Mia! Đoganijeva je sinoć primljena u bolnicu Narodni front sa porođajnim bolovima, a smeštena je u… »
Luna Đogani se porodila: Mala Mia stigla na svet

Luna Đogani se porodila: Mala Mia stigla na svet

Večernje novosti 15.06.2021
Foto ATA Images Ona i njen izabranik Marko Miljković su ranije objavili da čekaju devojčicu koju će zvati Mia. Luna Đogani je jutros primljena u porodilište, a njen suprug Marko Miljković koji je želeo da prisustvuje porođaju, ali zbog situacije… »
Luna primljena u bolnicu: Svakog časa treba da se porodi, svi čekaju - oglasio se i Marko!

Luna primljena u bolnicu: Svakog časa treba da se porodi, svi čekaju - oglasio se i Marko!

Mondo 15.06.2021
Marko je želeo da prisustvuje porođaju. Marko je želeo da prisustvuje porođaju. Pobednica rijalitija "Zadruga 2" Luna Đogani primljena je danas u Narodni Front i svakog trenutka se očekuje da se porodi. Luna se već nekoliko dana oglašava na… »
Luna Đogani primljena u bolnicu Porođaj se očekuje svakog trenutka

Luna Đogani primljena u bolnicu Porođaj se očekuje svakog trenutka

Blic 15.06.2021
Nekadašnja rijaliti učesnica Luna Đogani primljena je danas u porodilište "Narodni front", a porođaj se očekuje svakog trenutka. Luna je ovaj dan s nestrpljenjem čekala, a vrlo brzo će svoju bebu držati u rukama, piše "Srbija Danas". Kako se… »
Luna primljena u bolnicu! Očekuje se porođaj svakog trenutka!

Luna primljena u bolnicu! Očekuje se porođaj svakog trenutka!

Svet & Skandal 15.06.2021
Luna Đogani navodno je primljena u Narodni front, a porođaj se očekuje svakog trenutka, prenose beogradski mediji. Marko Miljković kratko je rekao za „Kurir.rs“: „Još nije vreme za čestitke“. Luna i Marko Miljković su odlučili da se ćerka… »
"Požuri,: Požuri!" Pometnja i galama pred porodilište, komšinica Lune i Marka otkrila šta se sinoć dešavalo, Đoganijeva…

"Požuri,: Požuri!" Pometnja i galama pred porodilište, komšinica Lune i Marka otkrila šta se sinoć dešavalo, Đoganijeva…

Blic 15.06.2021
Luna Đogani je, kako su preneli mediji, primljena u bolnicu "Narodni front", a komšinica nekadašnje rijaliti učesnice i njenog supruga Marka Miljkovića otkrila je šta se dešavalo prethodne noći, pre nego što je Luna otišla u porodilište… »

Vesti dana »