Povezane vesti

Gagi Đogani se oglasio nakon što je postao DEDA, evo šta je PORUČIO!

Gagi Đogani se oglasio nakon što je postao DEDA, evo šta je PORUČIO!

Svet & Skandal 15.06.2021
Ponosni deda Gagi Đogani oglasio se nakon što je saznao da su Luna i Marko postali roditelji. Naime, Gagi je putem svog Instagrama istakao da je ponosan na ćerku i zeta i da jedva čeka da zagrli unuku Miu. –Dobrodošla Mia, srećna i zdrava bila… »
(Uživo) "unuka je ista Marko, ima preko četiri kilograma": Anabela prvi put nakon što se Luna porodila

(Uživo) "unuka je ista Marko, ima preko četiri kilograma": Anabela prvi put nakon što se Luna porodila

Blic 15.06.2021
Anabela Atijas ne krije koliko je srećna što je postala baka i što joj je starija ćerka Luna Đogani danas podarila unuku Miu. - Ovo ne može da se poredi ni sa čim jer kad si mama čeka te obaveza, odgovornost, briga.... A ovo je sve onako lagano. U… »
Anabela videla unuku: "Preslatka je i ista je Marko" - a evo šta je rekla o pomirenju sa zetom

Anabela videla unuku: "Preslatka je i ista je Marko" - a evo šta je rekla o pomirenju sa zetom

Večernje novosti 15.06.2021
Foto: Instagram Pevačica kaže da je sve brzo prošlo, osim poslednje nedelje, pa priznaje da je videla bebu koja liči na oca Marka Miljkovića. - Sve što budu brinuli, ja ću da pomognem. Ne znam za druge, ja nisam skakala jer sam ja imala hiljadu… »
"Luna nam je poslala sliku sa bebom, pustio sam suzu": Gagi Đogani nakon što je postao deda

"Luna nam je poslala sliku sa bebom, pustio sam suzu": Gagi Đogani nakon što je postao deda

Blic 15.06.2021
Ponosni deda, Gagi Đogani se oglasio nakon što je saznao srećnu vest, da se porodila njegova starija ćerka Luna Đogani. - Od sedam jutros čekamo, slavimo svi evo i presrećan sam. Nazdravili smo, pustio sam suzu kad sam čuo da je sve prošlo kako… »
(Video) "ima pune usne": Ponosna tetka Nina Đogani otkrila na koga beba liči, pa progovorila o slavlju: "Marko je u drugoj…

(Video) "ima pune usne": Ponosna tetka Nina Đogani otkrila na koga beba liči, pa progovorila o slavlju: "Marko je u drugoj…

Blic 15.06.2021
Luna Đogani danas se porodila i na svet donela devojčicu Miu i svojim najbližima ulepšala ovaj dan. I Lunina mlađa sestra Nina ne krije koliko je uzbuđenja jer je postala tetka, te otkriva na koga beba liči. - Ne mogu da se odlučim na koga liči… »
"Plačem od sreće i pijem vino": Baka Anabela Atijas van sebe nakon što se Luna porodila, od uzbuđenja jedva govori

"Plačem od sreće i pijem vino": Baka Anabela Atijas van sebe nakon što se Luna porodila, od uzbuđenja jedva govori

Blic 15.06.2021
Anabela Atijas presrećna je što je postala baka, a njena ćerka Luna danas je na svet donela zdravu devojčicu Miu. - Ushićena sam, baš sam emotivna. Zaplakala sam od sreće. Svi me zovu da mi čestitaju. Meni je najvažnije da je sve prošlo u… »
PREPLAVILE JE EMOCIJE! Anabela Atijas se oglasila nakon što je POSTALA BAKA!

PREPLAVILE JE EMOCIJE! Anabela Atijas se oglasila nakon što je POSTALA BAKA!

Svet & Skandal 15.06.2021
Marko Miljković i Luna Đogani danas su postali roditelji, a muzička zvezda Anabela Atijas postala je baka. –Emotivna sam i uzbuđena. Predivno se osećam.. i plačem i srećna sam, emocije mi samo nadolaze.. Velika je stvar da sam ovo doživela, ovo… »
"Ovo je veliki dan za sve Đoganijeve": Đole skače od sreće nakon rođenja Mie: "Svima sam čestitao, samo Lunu nisam dobio"

"Ovo je veliki dan za sve Đoganijeve": Đole skače od sreće nakon rođenja Mie: "Svima sam čestitao, samo Lunu nisam dobio"

Blic 15.06.2021
Đole Đogani, stric Lune Đogani, ne krije sreću zbog toga što je njegova bratanica danas na svet donela zdravu devojčicu Miu. - Presrećan sam zbog Lune i Marka. Čestitao sam svima, poslao sam poruke, sa Gagijem sam bio sve vreme na vezi. Jedino… »

Vesti dana »