Povezane vesti
Tiodorović: Sada je pravo vreme za vakcinaciju, na jesen moguć novi talas
Glas Zaječara 15.06.2021
Epidemilog Branislav Tiodorović izjavio je da povoljna epidemiloška situacija i smanjen broj obolelih od korona virusa negativno utiču na odziv za vakcinaciju, što je, prema njegovim rečima, pogrešno, jer bi upravo sada vakcinacija trebalo da bude… »
TIODOROVIĆ: Na jesen moguć novi talas, sada je pravo vreme za vakcinaciju
Niške vesti 15.06.2021
„Sada kada je ‘mirno’ vakcinacija bi trebalo da bude najintenzivnija, jer ne postoji opasnost da neko ko je primio prvu ili obe doze, ali još nije stvorio imunitet, naidje na nekog ko je oboleo ili zaražen. To smo imali u prva tri meseca ove godine“… »
Vesti dana »

Andrej babiš proglasio pobedu na izborima u Češkoj: Milioner slavio uz šampanjac i stihove "Bella ciao", Brisel se hvata za glavu (foto)
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih

Detaljna prognoza meteorologa za jesen i zimu: Blaže Miholjsko leto, pa novi talas snega
Pravda pre 43 minutajoš 26 povezanih

Mark Brnović: "Duboka država" sprečila moje imenovanje u Beogradu
Radio 021 pre 5 satijoš 24 povezane

Pregovori Izraela i Hamasa počinju u nedelju: Sastanak u Egiptu, glavne teme oslobađanje talaca i status palestinskih teritorija
Kurir pre 2 satajoš 45 povezanih