Povezane vesti

Luna Đogani objavila prvu fotografiju sa naslednicom (FOTO)

Luna Đogani objavila prvu fotografiju sa naslednicom (FOTO)

Vesti online 16.06.2021
Pobednica druge sezone rijaliti šou programa “Zadruga” Luna Đogani porodila se juče u Beogradu i na svet donela svoje prvo dete – ćerku Miu. Ponosni otac Marko Miljković ovim povodom sinoć je uprličio veliku proslavu u jednom prestoničkom… »
Postao tata, pa progovorio o pomirenju s anabelom: Marko Miljković čuo šta mu je tašta poručila i uzvratio joj!

Postao tata, pa progovorio o pomirenju s anabelom: Marko Miljković čuo šta mu je tašta poručila i uzvratio joj!

Mondo 16.06.2021
Izgleda da će se stvari uskoro promeniti. Izgleda da će se stvari uskoro promeniti. Luna Đogani i Marko Miljković 15. juna su postali roditelji devojčice kojoj su dali ime Mia. Luna se porodila carskim rezom u bolnici "Narodni front" i sve je… »
"Želela sam te toliko da sam poludela": Emotivna fotografija iz porodilišta, mala Mia u Luninom zagrljaju: "Ovo ne može da…

"Želela sam te toliko da sam poludela": Emotivna fotografija iz porodilišta, mala Mia u Luninom zagrljaju: "Ovo ne može da…

Blic 16.06.2021
Luna Đogani porodila se juče i na svet donela ćerku Miu, a sada je iz porodilišta podelila emotivnu fotografiju i poruku. Luna ne može da sakrije emocije dok u naručju drži svoju naslednicu. - Definicija ljubavi nije bila jasna i potpuna do ovog… »
Srećna sam što ličiš na svog tatu: Luna objavila slike s ćerkicom iz porodilišta - Poludela sam čekajući te! (foto)

Srećna sam što ličiš na svog tatu: Luna objavila slike s ćerkicom iz porodilišta - Poludela sam čekajući te! (foto)

Mondo 16.06.2021
Porukom i slikama raznežila je pratioce. Porukom i slikama raznežila je pratioce. Bivša učesnica "Zadruge", Luna Đogani, porodila se juče i na svet donela ćerkicu Miu, a sada se prvi put slikama i porukom oglasila iz bolnice. Porođaj je protekao u… »
Luna Đogani i tek rođena beba: Savršen trenutak!

Luna Đogani i tek rođena beba: Savršen trenutak!

Svet plus 16.06.2021
Luna Đogani i tek rođena beba, ćerkica Mia! Savršen trenutak uhvaćen "okom kamere". Novopečena mama blista od sreće! Luna Đogani porodila se 15. juna u Narodnom frontu i na svet je donela devojčicu kojoj su dali ime Mia. Ona se na svom Instagramu… »
MIA TOPI SRCA! Prva fotografija Lune Đogani sa ćerkom!

MIA TOPI SRCA! Prva fotografija Lune Đogani sa ćerkom!

Svet & Skandal 16.06.2021
Luna Đogani je juče u beogradskom porodilištu ‘‘Narodni front“ na svet donela ćerku Miu, a sada je objavila i prvu fotografiju sa naslednicom. Luna nije krila sreću i oduševljenje, te se danas i obratila svima na svom Instagramu. – Danas je… »
Prva lunina slika sa bebom! Drži je na grudima - Prizor koji je sve raznežio! Anabela kaže da je ista Marko (foto)

Prva lunina slika sa bebom! Drži je na grudima - Prizor koji je sve raznežio! Anabela kaže da je ista Marko (foto)

Mondo 16.06.2021
Ponosna majka podelila prvu sliku svoje naslednice. Ponosna majka podelila prvu sliku svoje naslednice. Luna Đogani porodila se carskim rezom 15. juna u bolnici Narodni front i na svet donela malu devojčicu Miu, a sada je na Instagramu podelila i prvu… »
Luna se porodila na carski rez, evo i zašto: Prijatelj otkrio detalje iz operacione sale - iskomplikovalo se u trenutku

Luna se porodila na carski rez, evo i zašto: Prijatelj otkrio detalje iz operacione sale - iskomplikovalo se u trenutku

Mondo 16.06.2021
Luna Đogani i beba se dobro osećaju. Luna Đogani i beba se dobro osećaju. Bivši učesnici Zadruge, Luna Đogani i Marko Miljković, postali su juče roditelji i dobili ćerku kojoj su dali ime Mia. Luna je ćerku donela na svet juče u 14:42 časa u… »
Nisam spavala 24 sata: Luna se oglasila posle porođaja - javila se iz apartmana i otkrila kako se oseća! (video)

Nisam spavala 24 sata: Luna se oglasila posle porođaja - javila se iz apartmana i otkrila kako se oseća! (video)

Mondo 16.06.2021
Novopečena mama je u toku noći objavila snimak na Instagramu. Novopečena mama je u toku noći objavila snimak na Instagramu. Luna Đogani porodila se u utorak, 15. juna, u GAK "Narodni front", kada su ona i Marko Miljković prvi put postali roditelji… »
(Video) Luni noga u zavoju, 24 sata nije spavala: Snimila se u bolnici posle porođaja: "Adrenalin na 500"

(Video) Luni noga u zavoju, 24 sata nije spavala: Snimila se u bolnici posle porođaja: "Adrenalin na 500"

Blic 16.06.2021
Pobednica "Zadruge 2", Luna Đogani, juče se porodila i na svet donela ćerkicu Miju, dok se sinoć snimala u bolničkoj sobi, u kojoj će biti par dana nakon porođaja. - 24 sata nisam spavala, adrenalin na 500. Ne mogu da spavam - navela je… »
(Video) Kija negodovala zbog pitanja o Luninom porođaju: "Sad je vreme da prekinem intervju, ovo nije u redu"

(Video) Kija negodovala zbog pitanja o Luninom porođaju: "Sad je vreme da prekinem intervju, ovo nije u redu"

Blic 15.06.2021
Luna Đogani, pobednica druge sezone "Zadruge", danas se porodila i na svet donela ćerkicu, dok je Kija Kockar, šampionka prvog serijala pomenutog rijalitija, sad prokomentarisala dolazak male Mije na svet. Kija je večeras na jednoj manifestaciji… »
Otkrio kad Luna izlazi iz porodilišta: Marko Miljković oduševljeno: "Već sam video bebu, mnogo liči na mene", ove poruke…

Otkrio kad Luna izlazi iz porodilišta: Marko Miljković oduševljeno: "Već sam video bebu, mnogo liči na mene", ove poruke…

Blic 15.06.2021
Luna Đogani se danas porodila u Narodnom frontu i na svet donela devojčicu. Đoganijeva je sinoć primljena u bolnicu sa porođajnim bolovima. Đoganijeva je je smeštena u apartmanu. Iako je porođaj krenuo prirodnim putem, na kraju se Luna porodila… »
(Video) Marka cepaju u Skadarliji,: a on šalje poruku Luni: "Pravimo još jedno dete za tri meseca"

(Video) Marka cepaju u Skadarliji,: a on šalje poruku Luni: "Pravimo još jedno dete za tri meseca"

Blic 15.06.2021
Luna Đogani, pobednica druge sezone rijalitija "Zadruga", danas se porodila, a njen muž Marko Miljković ne krije sreću zbog ćerkice Mije. - Ljudi, osećaj je fenomenalan! Pravio bih decu non-stop! Luna, pravimo još jedno dete za tri meseca, eto! -… »

Vesti dana »