Povezane vesti

"Šokirana sam tvrdnjama ukrajinske policije": Supruga srpskog biznismena gostovala u jutarnjem programu, pričala o braku sa…

"Šokirana sam tvrdnjama ukrajinske policije": Supruga srpskog biznismena gostovala u jutarnjem programu, pričala o braku sa…

Blic 16.06.2021
Jelena S, osumnjičena od strane ukrajinskih organa da je sa rođenim bratom naručila ubistvo supruga Milovana Roganovića, kaže da je šokirana tvrdnjama ukrajinske policije. - Naša brakorazvodna parnica traje dve godine, s njim ne živim od prošle… »
Žena otetog srpskog biznismena se uključila u jutarnji i uživo otkrila: Šokirana sam tvrdnjama policije

Žena otetog srpskog biznismena se uključila u jutarnji i uživo otkrila: Šokirana sam tvrdnjama policije

Mondo 16.06.2021
Jelena S. osumnjičena za pokušaj otmice i ubistva svog supruga biznismena Milovana Roganovića došla je u studio sa svojom majkom i pravnim zastupnikom. Jelena S. osumnjičena za pokušaj otmice i ubistva svog supruga biznismena Milovana Roganovića… »
Žena Srbina kog su hteli da otmu: Šokirana sam optužbama

Žena Srbina kog su hteli da otmu: Šokirana sam optužbama

Nova 16.06.2021
Jelena S, osumnjičena od strane ukrajinskih organa da je sa rođenim bratom naručila ubistvo supruga Milovana Roganovića, kaže da je šokirana tvrdnjama ukrajinske policije i da sa suprugom nema kontakt dve godine. „Potpuno smo iznenađeni i… »
Roganovićeva žena u jutarnjem programu: Osumnjičena da je naručila ubistvo supruga u Ukrajini

Roganovićeva žena u jutarnjem programu: Osumnjičena da je naručila ubistvo supruga u Ukrajini

Večernje novosti 16.06.2021
Foto: Printscreen Ona je na početku gostovanja ispričala potpuno drugu priču, rekavši da nema nikakav kontakt sa svojim mužem Milovanom Roganovićem već godinu dana, i otkrila je da je imala velikih problema sa njim u prošlosti. Foto: Printscreen… »

Vesti dana »