Povezane vesti

Ispovest Banjalučanke koju je muž pokušao da zapali: "Benzin mi je ušao u usta"

Ispovest Banjalučanke koju je muž pokušao da zapali: "Benzin mi je ušao u usta"

Telegraf 16.06.2021
Nakon što ju je polio benzinom, nesretna žene spasila se od supruga tako što je pobegla u toalet i zaključala se, pa zatim dozivala pomoć. Luka L. (40) uhapšen je zbog sumnje da je u subotu u Banjaluci pokušao da ubije svoju dve godine mlađu… »
"Benzin mi je ušao u usta, na lice, po kosi... Samo je planulo" Ispovest devojke koju je pokušao da zapali nevenčani suprug

"Benzin mi je ušao u usta, na lice, po kosi... Samo je planulo" Ispovest devojke koju je pokušao da zapali nevenčani suprug

Srbija danas 16.06.2021
Uhapšen je i čeka se odluka o eventualnom pritvoru. T.P. i dalje ne spava mirno. U stanu u kom živi i dalje se oseća miris benzina. Horora, koji je na svu sreću preživela, kroz suze se priseća. Njen nevenčani suprug, Luka Lovre pokušao je da je… »
"Osetila sam miris benzina, a onda me je zapljusnuo": Jeziva ispovest Banjalučanke koju je nevenčani muž polio benzinom

"Osetila sam miris benzina, a onda me je zapljusnuo": Jeziva ispovest Banjalučanke koju je nevenčani muž polio benzinom

Blic 16.06.2021
Kaže, sad ću te politi benzinom i zapaliti. Kad je on prolazio pored mene osetila sam miris benzina. Ja sam se uspravila u jednom trenutku i on je mene samo pljusnuo, benzin mi je otišao u usta, na lice, po kosi, ispričala je Banjalučanka T.P. koju… »
Plaše se da će ponovo pokušati da je ubije: Nasilniku koji je pokušao zapaliti suprugu, predložen jednomesečni pritvor

Plaše se da će ponovo pokušati da je ubije: Nasilniku koji je pokušao zapaliti suprugu, predložen jednomesečni pritvor

Blic 16.06.2021
Nakon ispitivanja postupajući tužilac predložio je Okružnom sudu u Banjaluci da odredi pritvor Luki Lovri (40), a koji je osumnjičen da je pokušao ubiti svoju suprugu, rečeno je u OJT Banjaluka. On je osumnjičeno da je 12. juna u ulici Cara Lazara… »
Luka ženu polio benzinom: Pretio da će ih oboje zapaliti - Lovri predložen pritvor

Luka ženu polio benzinom: Pretio da će ih oboje zapaliti - Lovri predložen pritvor

Večernje novosti 16.06.2021
Foto O. Matavulj Lovre je u subotu naveče, nakon verbalnog i fizičkog sukoba, sebe i suprugu polio benzinom, a potom upalio upaljač preteći da će ih oboje zapaliti. - Pritvor je predložen zbog postojanja naročitih okolnosti koje opravdavaju bojazan… »

Vesti dana »