Povezane vesti

Jovanović: Krivičnu prijavu sam pročitao u medijima, jadan potez tužilaštva

Jovanović: Krivičnu prijavu sam pročitao u medijima, jadan potez tužilaštva

N1 Info 16.06.2021
Predsednik Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je da nije dobio krivičnu prijavu Trećeg javnog tužilaštva zbog incidenta ispred restorana brze hrane u Novom Beogradu, ali da ne sumnja da je vest, koja se pojavila u… »
"Pomislio sam da sam gori od belivuka i saleta mutavog" Jovanović besan zbog krivične prijave, opleo po tužilaštvu (video)

"Pomislio sam da sam gori od belivuka i saleta mutavog" Jovanović besan zbog krivične prijave, opleo po tužilaštvu (video)

Srbija danas 16.06.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je, nakon svih izvršenih provera, naložilo policiji da protiv lidera LDP-a Čedomira Jovanovića podnese krivičnu prijavu. Lider LDP Čedomir Jovanović izjavio je da nije dobio krivičnu prijavu Trećeg… »
Oglasio se advokat Jovanovića povodom krivične prijave

Oglasio se advokat Jovanovića povodom krivične prijave

Nova 16.06.2021
Stefan Petrović, advokat Čedomira Jovanovića, kaže da činjenica da je Treće osnovno javno tužilaštvo naložilo policiji da podnese krivičnu prijavu protiv njegovog klijenta ukazuje na to da policija do sada nije počela sa izradom te krivične… »
Čeda dobio krivičnu prijavu zbog razbijanja izloga

Čeda dobio krivičnu prijavu zbog razbijanja izloga

Nova 16.06.2021
Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu naložilo je policiji da protiv lidera LDP Čedomira Jovanovića podnese krivičnu prijavu zbog incidenta koji se dogodio pre dve nedelje ispred jednog lokala brze hrane u Bulevaru Zorana Đinđića na Novom… »
Čeda Jovanović: Izgleda da sam gori od Mutavog i Belivuka

Čeda Jovanović: Izgleda da sam gori od Mutavog i Belivuka

Nova 16.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović rekao je za B92.net da nije dobio krivičnu prijavu Trećeg javnog tužilaštva zbog slučaja ispred restorana brze hrane na Novom Beogradu. „Nisam dobio nikakvu prijavu, ali ne sumnjam da je vest po pravilu tačna, pošto… »
Saznajemo: Tužilaštvo naložilo podnošenje krivične prijave protiv Čede Jovanovića zbog nasilničkog ponašanja

Saznajemo: Tužilaštvo naložilo podnošenje krivične prijave protiv Čede Jovanovića zbog nasilničkog ponašanja

Blic 16.06.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je nalog policiji da se podnese krivična prijava protiv političara Čedomira Jovanovića zbog nasilničkog ponašanja u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, saznaje "Blic". - Trece osnovno javno… »
Krivična prijava Čedi Jovanoviću zbog nasilničkog ponašanja

Krivična prijava Čedi Jovanoviću zbog nasilničkog ponašanja

Dnevnik 16.06.2021
BEOGRAD: Treće osnovno javno tužilastvo u Beogradu je nakon izvršenih provera izdalo je nalog policiji da se protiv lidera LDP-a Čedomira Jovanovića podnese krivičnu prijavu zbog osnova sumnje da je izvršio tri krivična dela u vezi sa događajem… »
Čedi Jovanoviću krivična prijava zbog nasilničkog ponašanja

Čedi Jovanoviću krivična prijava zbog nasilničkog ponašanja

Al Jazeera 16.06.2021
Lider LDP-a je 2. juna razbio staklo na lokalu u Novom Beogradu. Treće osnovno javno tuzilastvo u Beogradu je nakon izvršenih provjera izdalo nalog policiji da se protiv lidera LDP-a Čedomira Jovanovića podnese krivična prijava zbog osnova sumnje da… »
Krivična prijava protiv Čedomira Jovanovića zbog razbijanja izloga brze hrane

Krivična prijava protiv Čedomira Jovanovića zbog razbijanja izloga brze hrane

N1 Info 16.06.2021
Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu naložilo je policiji da protiv lidera LDP-a Čedomira Jovanovića podnese krivičnu prijavu zbog incidenta koji se dogodio pre dve nedelje ispred jednog lokala brze hrane u Bulevaru Zorana Đinđića na Novom… »
Krivična prijava protiv čedomira Jovanovića: Tužilaštvo dalo nalog policiji

Krivična prijava protiv čedomira Jovanovića: Tužilaštvo dalo nalog policiji

Večernje novosti 16.06.2021
Foto: Novosti Kako je saopšteno prijava se podnosi zbog postojanja osnovne sumnje da je izvršio krivično delo Nasilničko ponašanje iz člana 344 stav 2 u vezi sa stavom 1 Krivičnog zakonika, krivično delo Uništenje i ostešenje tuđe stvari iz… »

Vesti dana »