Povezane vesti

„Rekao mi je da će mi ubiti ćerku na kućnom pragu“

„Rekao mi je da će mi ubiti ćerku na kućnom pragu“

Nova 17.06.2021
"Sve institucije su zatajile, niko nije ozbiljnim shvatio to što joj je dve godine pretio ubistvom jer, eto, nije bilo svedoka tih pretnji". Ovim rečima svoju ispovest počinju roditelji Valjevke Ane Ilić (34), majke dva maloletna dečaka, koju je 17… »
Priča majke ubijene Ane tera suze na oči: Kada je rekao "gospođo, ubiću je na kućnom pragu", videla sam da je psihopata

Priča majke ubijene Ane tera suze na oči: Kada je rekao "gospođo, ubiću je na kućnom pragu", videla sam da je psihopata

Mondo 17.06.2021
Roditelji Ane Ilić iz Valjeva koju je dve godine proganjao pa ubio bivši policajac iznose detalje koji su prethodili ubistvu. Roditelji Ane Ilić iz Valjeva koju je dve godine proganjao pa ubio bivši policajac iznose detalje koji su prethodili ubistvu… »
Ispovest roditelja ubijene Ane: Marko nam je pre 2 godine rekao će je ubiti na kućnom pragu

Ispovest roditelja ubijene Ane: Marko nam je pre 2 godine rekao će je ubiti na kućnom pragu

Telegraf 17.06.2021
Od tog trenutka počeo je dvogodišnji progon tokom kojeg je, kako navodi majka ubijene Valjevke, "Marković bukvalno 24 sata znao gde se Ana kreće i šta radi" Tačno mesec dana nakon ubistva, roditelji ubijene Valjevke Ane Ilić (34), Zorica i Miloš… »
"Gledao me je u oči i rekao mi: 'Gospođo, ubiću je na kućnom pragu'" Stravična ispovest roditelja Ane Ilić koju je dve…

"Gledao me je u oči i rekao mi: 'Gospođo, ubiću je na kućnom pragu'" Stravična ispovest roditelja Ane Ilić koju je dve…

Blic 17.06.2021
Sve institucije su zatajile, niko nije ozbiljnim shvatio to što joj je dve godine pretio ubistvom jer, eto, nije bilo svedoka tih pretnji... Ovim rečima svoju ispovest počinju roditelji Valjevke Ane Ilić (34), majke dva maloletna dečaka, koju je 17… »

Vesti dana »