Povezane vesti

Ana šević, sević, kako god se zove, samo je jedna u nizu: Sonja "zakopala" Lukasa - progovorila posle skandala!

Ana šević, sević, kako god se zove, samo je jedna u nizu: Sonja "zakopala" Lukasa - progovorila posle skandala!

Mondo 17.06.2021
"Pokušava na sto načina da me kazni što sam ga ostavila", kaže Sonja Vuksanović posle onoga što je Aca Lukas naveo o njoj u autobiografskoj knjizi. "Pokušava na sto načina da me kazni što sam ga ostavila", kaže Sonja Vuksanović posle onoga što… »
Sonja se oglasila posle skandala sa "kepecom iz granda": Bivša žena Ace Lukasa je imala ovo da poruči!

Sonja se oglasila posle skandala sa "kepecom iz granda": Bivša žena Ace Lukasa je imala ovo da poruči!

Mondo 17.06.2021
Sonja Vuksanović u centru pažnje zbog skandaloznih navoda u knjizi Ace Lukasa! Sonja Vuksanović u centru pažnje zbog skandaloznih navoda u knjizi Ace Lukasa! Bivša supruga Ace Lukasa Sonja Vuksanović, o kojoj je pevač u svojoj knjizi "Ovo sam ja"… »
"Auuu, čuli ste za to?!" Darko Lazić nakon priče da ga je Ana Sević varala sa Lukasom - pevač u šoku!

"Auuu, čuli ste za to?!" Darko Lazić nakon priče da ga je Ana Sević varala sa Lukasom - pevač u šoku!

Mondo 17.06.2021
Darko Lazić iznenađeno prokomentarisao navode da ga je bivša supruga Ana Sević varala sa Acom Lukasom. Darko Lazić iznenađeno prokomentarisao navode da ga je bivša supruga Ana Sević varala sa Acom Lukasom Pevač Aca Lukas u svojoj knjizi "Ovo sam… »
Ko je "kepec"? Sonja napala Lukasa da je vara sa Anom Sević - isplivale tvrdnje da je ovo razlog kraha pevačevog braka

Ko je "kepec"? Sonja napala Lukasa da je vara sa Anom Sević - isplivale tvrdnje da je ovo razlog kraha pevačevog braka

Blic 16.06.2021
Knjiga Ace Lukasa "Ovo sam ja" izazvala je buru u javnosti. Pevač se potpuno ogolio, a ispričao je i teške momente iz braka sa Sonjom Vuksanović, svojom trećom ženom. On je priznao da je s njom imao žestoke sukobe, ali da ju je neizmerno voleo… »

Vesti dana »