Povezane vesti
ZZJZ Pirot: Danas potvrđen samo jedan slučaj virusa Covid 19, u Dimitrovgradu
Plus online 17.06.2021
DNEVNI IZVEŠTAJ ZZJZ PIROT ZA COVID 17.06.2021.g. PIROTSKI OKRUG NIZAK INTENZITET VIRUSA U POPULACIJI EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA NESIGURNA SA TENDENCOM PRELASKA U POVOLJNU Od početka vakcinacije do 16.06.2021. do kraja dana u okrugu vakcinisano je ukupno… »
ZZJZ: NIZAK INTENZITET VIRUSA U POPULACIJI
Pirotske vesti 17.06.2021
Od početka vakcinacije do 15.06.2021. do kraja dana uokrugu vakcinisano je ukupno 32769 lica, od kojih je 29296 licaprimilo dve doze vakcine (dato je 62 065 doza vakcin a). Danas nisu registrovana POZITIVNA novoobolela laboratorijskipotvrđena lica sa… »
ZZJZ Pirot: Nizak intenzitet virusa u populaciji
Plus online 17.06.2021
Centar za kontrolu i prevenciju bolesti Zavoda za javno zdravlje Pirot poslao je podatke o broju novoobolelih od koronavirusa u Okrugu za dan 16. jun 2021.godine. Izveštaj prenosimo u celosti: DNEVNI IZVEŠTAJ ZZJZ PIROT ZA COVID 16.06.2021.g. PIROTSKI… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 2 satajoš 3 povezane