Povezane vesti

Studenti FDU: Podrška osobama koje je Prokić zlostavljao

Studenti FDU: Podrška osobama koje je Prokić zlostavljao

Nova 17.06.2021
Nekadašnji studenti i studentkinje dramaturgije Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu putem otvorenog pisma dali su punu podršku studentskom parlamentu ovog fakulteta, a povodom tužbi za seksualno uznemiravanje koje su studentkinje podnele protiv… »
"Oštro sam reagovao kada su mi studenti rekli": Dragan Petrović Pele o slučaju seksualnog uznemiravanja na FDU

"Oštro sam reagovao kada su mi studenti rekli": Dragan Petrović Pele o slučaju seksualnog uznemiravanja na FDU

Večernje novosti 17.06.2021
Foto: Printscreen - Nije moje da komentarišem izjavu studentskog parlamenta, to je nezavisno telo i oni imaju prava da daju svoje saopštenje onako kako misle da je ispravno - kaže Dragan Petrović Pele. - Postao sam kao neki drveni advokat FDU, ne znam… »
Slavni glumac uživo o prijavama za uznemiravanje na FDU: Otkrio na šta su mu se studenti žalili godinama unazad

Slavni glumac uživo o prijavama za uznemiravanje na FDU: Otkrio na šta su mu se studenti žalili godinama unazad

Mondo 17.06.2021
Glumac i profesor Dragan Petrović Pele komentarisao situaciju na Fakultetu dramskih umetnosti. Glumac i profesor Dragan Petrović Pele komentarisao situaciju na Fakultetu dramskih umetnosti. Glumac i profesor glume na FDU Dragan Petrović Pele oglasio se… »
"Ja sam vrlo oštro reagovao na ono što su mi studenti govorili da im se dešava kod pojedinih profesora": Dragan Petrović…

"Ja sam vrlo oštro reagovao na ono što su mi studenti govorili da im se dešava kod pojedinih profesora": Dragan Petrović…

Blic 17.06.2021
Povodom slučaja seksualnog uznemiravnja na Fakultetu dramskih umetnosti jutros je na Tv Prva gostovao glumac i profesor na ovom fakultetu Dragan Petrović Pele. Podsetimo, Andrea Pjević, studentkinja prodekanka Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu… »
„Oštro sam reagovao na slučajeve seksualnog uznemiravanja“

„Oštro sam reagovao na slučajeve seksualnog uznemiravanja“

Nova 17.06.2021
Glumac i profesor na Fakultetu dramskih umetnosti Dragan Petrović Pele jutros je, gostujući na TV Prva, pričao o slučajevima seksualnog zlostavljanja i uznemiravanja na ovom fakultetu. „Nije moje da komentarišem izjavu studentskog parlamenta, to je… »

Vesti dana »