Povezane vesti
Slavonski Brod treći najgori u Evropi po kvaliteti zraka
Al Jazeera 18.06.2021
Evropska agencija za okoliš analizirala je podatke iz 323 evropska grada 2019. i 2020. godine i utvrdila da su u njih samo 127 nivo lebdećih čestica PM 2,5 bio ispod preporučenog nivoa. Slavonski Brod treći je najgori grad u Evropi po kvaliteti… »
Slavonski Brod treći najzagađeniji grad u Evropi po kvalitetu vazduha: Ništa bolje nije ni u Zagrebu
Telegraf 18.06.2021
Tri grada s najčistijim vazduhom u Evropi su Umea u Švedskoj (3,7), Tampere u Finskoj (3,8 mikrograma) i Funčal (4,2) u Portugalu. Slavonski Brod treći je najzagađeniji grad u Evropi po kvalitetu vazduha, pokazuju novi podaci Evropske agencije za… »
Vesti dana »
Policija mu u stanu našla više od pola kilograma droge: Dileru (32) iz Zrenjanina određen pritvor do 30 dana
Kurir pre 20 minutajoš 6 povezanih
Uhapšeni verenik Milice Todorović je bio u vezi sa Jelenom Rozgom? Ovako je hrvatska pevačica pričala posle raskida: "nije išlo"
Blic pre 4 satijoš 4 povezane
Tužilaštvo traži pritvor za četvoro uhapšenih zbog požara u staračkom domu u Barajevu
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Tramp kaže da će Ukrajina biti uključena u mirovne pregovore sa Rusijom
Danas pre 2 satajoš 1 povezana