Povezane vesti
NS organizovala tribinu “Kako su nam zdravstveni radnici?”
RTK 18.06.2021
U organizaciji Narodne stranke u Kragujevcu, u Biznis inovacionom centru održana je tribina „Kako su nam zdravstveni radnici?“ na kojoj se govorilo o kovidu 19 i situacijama sa kojima su se suočavali zdravstveni radnici tokom pandemije. Da li je… »
Posledice korone će svi dugo osećati a zdravstveni radnici najviše
Glas Šumadije 18.06.2021
Da li je epdemija kovid-19 iza nas ili nas čekaju novi talasi? Kako se pandemija odrazila na zdravstvene radnike? Da li zdravstveni sistem ima snage da se i dalje bori protiv pandemije? samo su neka pitanja na koje su pokušali da odgovore sagovornici na… »
Lekari: Došli smo do zida, sistem nije „pukao“ jer smo entuzijazmom prevazilazili probleme (VIDEO)
Glas Šumadije 18.06.2021
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila j u Kragujevcu da je borba protiv epidemije korona virusa u Srbiji vođena „isključivo i samo“ zahvaljujući individualnim naporima lekara i tehničara, a da se „ne bismo dobro proveli“ da je to… »
Vesti dana »
Ujutru mraz, tokom dana toplije, do 11 stepeni – na istoku udari vetra olujne jačine
RTS pre 1 satjoš 10 povezanih
Da li je ovo dokaz tajne uspeha legendarnog vojskovođe Hanibala
BBC News pre 24 minutajoš 4 povezane
Vens: Razgovori sa Iranom dobro prošli, ali Iranci ne mogu imati nuklearno oružje
RTV pre 4 minutajoš 4 povezane




