Povezane vesti

Krivokapić i Mandić ponovo razmenili teške optužbe

Krivokapić i Mandić ponovo razmenili teške optužbe

Dnevnik 18.06.2021
PODGORICA: Jedan od lidera DF Andrija Mandić i premijer Zdravko Krivokapić razmenili su ponovo međusobne optužbe tako što je Mandić poručio da se prvi čovek vlade služi, kako je naveo, "ogavnim lažima", iz "majbaha" sarađuje sa DPS-om, da je… »
„Nije Krivokapića izabrao narod, ja sam mu ustupio mesto“

„Nije Krivokapića izabrao narod, ja sam mu ustupio mesto“

Nova 18.06.2021
Tvrdnje Zdravka Krivokapića da Demokratski front ima partnerske odnose sa Demokratskom partijom socijalista je nastavak neistina kojima se on koristi, kazao je lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić. On je reagovao na saopštenje Krivokapića koji… »
Krivokapić optužuje Demokratski front: Sa DPS najdirektnije dogovaraju obaranje Vlade i Skupštine

Krivokapić optužuje Demokratski front: Sa DPS najdirektnije dogovaraju obaranje Vlade i Skupštine

Blic 18.06.2021
"Demokratski front (DF) zajedno sa Demokratskom partijom socijalista (DPS) i njenim bivšim koalicionim partnerima najdirektnije dogovara obaranje Vlade i Skupštine Crne Gore", saopštio je danas Zdravko Krivokapić, predsednik Vlade Crne Gore. On je… »
Krivokapić: DF i DPS najdirektnije dogovaraju obaranje Vlade

Krivokapić: DF i DPS najdirektnije dogovaraju obaranje Vlade

Nova 18.06.2021
Demokratski front (DF) zajedno sa Demokratskom partijom socijalista (DPS) i njenim bivšim koalicionim partnerima najdirektnije dogovara obaranje Vlade i Skupštine Crne Gore, saopštio je danas Zdravko Krivokapić, predsednik Vlade Crne Gore. On je dodao… »

Vesti dana »