Povezane vesti
Otac će biti ponosan na njega: Sin Dejana Stankovića izabran za najboljeg golmana italijanske Primavere!
Hot sport 18.06.2021
Uspešna sezona za mladog fudbalera. Igrač Intera iz Milana Filip Stanković, proglašen je za najboljeg golmana italijanske Primavere, najkvalitetnije lige mladih igrača u Italiji. Samim tim, to priznanje mu je obezbedilo i mesto u idealnom timu ove lige… »
Kakva čast! Sin dekija Stankovića najbolji golman u Italiji! Naslednik trenera Zvezde u idealnom timu
Mondo 18.06.2021
Veliki uspeh za mladog čuvara mreže. Veliki uspeh za mladog čuvara mreže. Sa seniorima sedeo na klupi, ali u mlađoj kategoriji nema boljeg od njega! Sin Dejana Stankovića, 19-godišnji Filip proglašen je za najboljeg golmana Primavere. italijanske… »
Tatin ponos: Sin Dejana Stankovića izabran za najboljeg golmana italijanske Primavere!
Večernje novosti 18.06.2021
FOTO: Printskrin/Instagram/Dejan Stanković Samim tim, to priznanje mu je obezbedilo i mesto u idealnom timu ove lige. Na italijanskoj televiziji je povodom ovog događaja, emitovana i specijalna emisija posvećena mladim fudbalerima koji su odneli… »
Filip Stanković najbolji mladi golman Italije: Tata mi govori da samo pričam na terenu
Mozzart sport 18.06.2021
Sin Zvezdinog trenera proglašen za najboljeg čuvara mreže Primavere. Velike stvari za porodicu Stanković dešavaju se ovog proleća na profesionalnom planu. Glava familije Dejan, kao trener Crvene zvezdem objedinio je domaće pehare i zaokružio istorijsku… »
Vesti dana »
GSP Beograd: Indicije da je tramvaj izleteo iz šina zbog neprilagođene brzine
Radio 021 pre 11 minutajoš 105 povezanih
Pretežno sunčano i toplo vreme u Srbiji uz žuti meteoalarm i najavu tropskih dana
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 26 povezanih
Građani mogu elektronski da podnesu zahtev za umanjenje računa za struju, gas i grejanje, kaže Đedović
Insajder pre 1 satjoš 21 povezana






