Povezane vesti

Štimac na strani Jokića: Naravno da ću da ga branim, sa Nikolom sam delio radost u Riju

Štimac na strani Jokića: Naravno da ću da ga branim, sa Nikolom sam delio radost u Riju

Večernje novosti 19.06.2021
FOTO: N. Paraušić Nekadašnji centar Crvene zvezde ističe da najboljeg igrača NBA lige ne treba osuđivati. - Mislim da ne treba ljudi da reaguju kako reaguju. Ja bih se vratio na Rio, mi smo osvojili srebro sa njim u timu. Ja sam malo više upućen i… »
Naravno da ću da branim Jokića! Saigrač iz reprezentacije poručio - znam šta se dešava, malo sam više upućen

Naravno da ću da branim Jokića! Saigrač iz reprezentacije poručio - znam šta se dešava, malo sam više upućen

Mondo 19.06.2021
Sada se oko odluke Nikole Jokića da ne igra za nacionalni tim oglasio i njegov saigrač iz reprezentacije. Sada se oko odluke Nikole Jokića da ne igra za nacionalni tim oglasio i njegov saigrač iz reprezentacije. Nikola Jokić je definitivno otpao sa… »
‘Dosta je dao Srbiji, baš kao Novak’: Dok ga jedni pljuju, drugi ga razumeju – i Vladimir Štimac stao na Jokićevu…

‘Dosta je dao Srbiji, baš kao Novak’: Dok ga jedni pljuju, drugi ga razumeju – i Vladimir Štimac stao na Jokićevu…

Hot sport 19.06.2021
Štimac je Nikolu Jokića uporedio sa Novakom Đokovićem. Nikola Jokić saopštio je da ovog leta neće obuće reprezentativni dres, a njegova odluka je srpsku javnost podelila na pola, ima onih koji ga razumeju, a i onih koji su osuli žestoku paljbu po… »
Štimac brani Jokića: Dao je već mnogo Srbiji

Štimac brani Jokića: Dao je već mnogo Srbiji

Mozzart sport 19.06.2021
„Treba znati da je on odigrao 109 mečeva“, poručio je iskusni centar. Odluka Nikole Jokića da se ne odazove pozivu selektora Srbije Igora Kokoškova podelila je srpsku javnosti. Jedni brane najkorisnijeg igrača NBA lige rečima da razumeju njegovu… »
Štimac: ''Naravno da ću da branim Jokića''! Da li je Srbija zaboravila Rio?

Štimac: ''Naravno da ću da branim Jokića''! Da li je Srbija zaboravila Rio?

Sportske.net 19.06.2021
Bivši reprezentativac Srbije Vladimir Štimac gostovao je jutros u Jutarnjem programu na TV Prva, a glavna tema razgovora bio je ''slučaj Jokić'' i odluka najkorisnijeg igrača NBA lige da ovog leta ne nastupi za reprezentaciju Srbije. Štimac ima… »
Jokić hoće da igra svaki meč, ne možemo da mu zabranimo: Denver se oglasio o Nikoli, bilo reči i o nastupu za Srbiju!

Jokić hoće da igra svaki meč, ne možemo da mu zabranimo: Denver se oglasio o Nikoli, bilo reči i o nastupu za Srbiju!

Mondo 19.06.2021
Sada se i glavni čovek Denvera oglasio o Nikoli Jokiću i njegovom nastupu na Olimpijskim igrama! Sada se i glavni čovek Denvera oglasio o Nikoli Jokiću i njegovom nastupu na Olimpijskim igrama! Nikola Jokić definitivno neće igrati za Srbiju na… »

Vesti dana »