Povezane vesti

Oglasio se klinac kojem je Nole poklonio reket: “Zagrlio me je, rekao sam mu: “Nole, veliki si””

Oglasio se klinac kojem je Nole poklonio reket: “Zagrlio me je, rekao sam mu: “Nole, veliki si””

Vesti online 19.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa u ovogodišnjem finalu Rolan Garosa, i to, posle velikog preokreta za koji je delom zaslužna i “podrška” iz prvog reda tribina. Bio je to Mateo, meksički dečak, koji je bodrio… »
Novakov reket nema cenu, dečak će ga čuvati! Oglasio se Mateo, kom je Đoković poklonio deo istorije! (foto)

Novakov reket nema cenu, dečak će ga čuvati! Oglasio se Mateo, kom je Đoković poklonio deo istorije! (foto)

Mondo 19.06.2021
Mladi Mateo postao zvezda nakon što mu je Novak Đoković poklonio reket nakon finala Rolan Garosa. Mladi Mateo postao zvezda nakon što mu je Novak Đoković poklonio reket nakon finala Rolan Garosa. Novak Đoković je napravio neverovatan potez kada je… »
‘To iskustvo nema cenu’: Konačno se oglasio klinac kome je Novak ulepšao život – otkrio je šta mu je rekao srpski as!

‘To iskustvo nema cenu’: Konačno se oglasio klinac kome je Novak ulepšao život – otkrio je šta mu je rekao srpski as!

Hot sport 19.06.2021
Dečak koji je za vrlo kratko vreme dospeo u centar pažnje konačno je otvorio dušu. Ljubitelji tenisa imali su priliku da gledaju spektakl u finalu Rolan Garosa, gde su se sastali najbolji teniser sveta Novak Đoković i Stefanos Cicipas. Novak je u… »
Novak usrećio još jednog dečaka, a to niste mogli da vidite

Novak usrećio još jednog dečaka, a to niste mogli da vidite

Nova 19.06.2021
Novak Đoković je nakon finala Rolan Garosa protiv Stefanosa Cicipasa proslavio titulu i sa navijačima koji su ga podržavali sve vreme. Šest dana nakon finala čitava planeta zna priča o devetogodišnjem Mateu i snimku koji je odjednom počeo da… »
Otkriven identitet dečaka sa reketom: Vikao sam na Novaka

Otkriven identitet dečaka sa reketom: Vikao sam na Novaka

Nova 19.06.2021
Ne prestaje da se priča o dečaku kome je Novak Đoković poklonio reket nakon finala Rolan Garosa, a "ESPN" je objavio i prvu izjavu devetogodišnjeg Matea. U nizu različitih informacija se najpre pojavila priča o sedmogodišnjem Tomu, ali je… »
Novakov gest nema cenu! Javio se Mateo, klinac kome je najbolji teniser sveta poklonio reket (foto)

Novakov gest nema cenu! Javio se Mateo, klinac kome je najbolji teniser sveta poklonio reket (foto)

Večernje novosti 19.06.2021
Foto: Rolan Garos Podrška je stizala od sada već dobro poznatog dečaka koji je za to nagrađen šampionskim reketom. NJegovo ime je Mateo, dolazi iz Meksika i trenira fudbal, ali mnogo voli tenis i Noleta. - Nisam znao da me Đoković sluša, bio sam… »

Vesti dana »