Povezane vesti

"Neću da radim to što ona kaže.: Ja sam original" Jovana Jeremić reagovala na izjavu Sanje Marinković o njoj

"Neću da radim to što ona kaže.: Ja sam original" Jovana Jeremić reagovala na izjavu Sanje Marinković o njoj

Blic 19.06.2021
Voditeljka Sanja Marinković otkrila je da je čula da će Jovana Jeremić, koja je nedavno dala otkaz na "Happy" televiziji, od septembra voditi jutarnju program na TV Pink. Sanja je, naime, tom prilikom iznela svoje mišljanje o Jeremićevoj, koja je… »
Čula sam da Jovana dolazi u Jutarnji: Sanja Marinković razotkrila Jeremićku - "Dolazila je u emisiju i ispitivala goste"

Čula sam da Jovana dolazi u Jutarnji: Sanja Marinković razotkrila Jeremićku - "Dolazila je u emisiju i ispitivala goste"

Mondo 19.06.2021
Voditeljka Sanja Marinković o koleginici Jovani Jeremić i periodu kada je sedela u publici u njenoj emisiji. Voditeljka Sanja Marinković o koleginici Jovani Jeremić i periodu kada je sedela u publici u njenoj emisiji Voditeljka Sanja Marinković… »
"Čula sam da će na Pinku voditi jutarnji, ta njena energija bi trebalo da se kanališe" Sanja Marinković o Jovani Jeremić

"Čula sam da će na Pinku voditi jutarnji, ta njena energija bi trebalo da se kanališe" Sanja Marinković o Jovani Jeremić

Blic 19.06.2021
Voditeljka Sanja Marinković prokomentarisala je spekulacije da će Jovana Jeremić, koja je nedavno dala otkaz na "Happy" televiziji, od septembra voditi jutarnju program na TV Pink. - I ja sam čula da će Jovana na Pinku voditi jutarnji program, zaista… »

Vesti dana »