Povezane vesti

Radnički u ofanzivi: Potpisao i Duronjić

Radnički u ofanzivi: Potpisao i Duronjić

Mozzart sport 19.06.2021
Na Čair stigao i doskorašnji ofanzivac TSC-a. Radnički je nastavio sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku. Na veliko zadovoljstvo trenera Nenada Lalatovića. Posle Damira Kahrimana, Nikole Vujadinovića, Vukadina Vukadinovića Aleksandra Pejovića… »
Lalatu stižu pojačanja kao na traci, doveo je već pola tima u Niš!

Lalatu stižu pojačanja kao na traci, doveo je već pola tima u Niš!

Sportske.net 19.06.2021
Fudbaler Borko Duronjić novo je pojačanje niškog Radničkog, objavio je danas klub. Duronjić je pre Radničkog nastupao za OFK Beograd, Voždovac i TSC. "Došao sam u veliki klub i veoma sam srećan zbog toga. Prilikom pregovora su mi predočene… »
Radnički doveo peto pojačanje, stigao Duronjić iz TSC

Radnički doveo peto pojačanje, stigao Duronjić iz TSC

Nova 19.06.2021
Fudbaler Borko Duronjić novo je pojačanje niškog Radničkog, objavio je ove subote klub. Duronjić je pre Radničkog nastupao za OFK Beograd, Voždovac i TSC. „Došao sam u veliki klub i veoma sam srećan zbog toga. Prilikom pregovora su mi… »
Igrački kadar na ‘Čairu’ je sve jači: Lalatoviću se ispunila još jedna želja – u Niš stigao doskorašnji igrač…

Igrački kadar na ‘Čairu’ je sve jači: Lalatoviću se ispunila još jedna želja – u Niš stigao doskorašnji igrač…

Hot sport 19.06.2021
Radnički nastavlja da jača svoje redove. Borko Duronjić (23) je novi fudbaler niškog tima. U pitanju je talentovani napadač, koji je prethodne dve sezone nastupao za TSC iz Bačke Topole i u tom klubu stekao punu afirmaciju. Pre toga je igrao… »

Vesti dana »