Povezane vesti
Krkobabić: Investicioni plan Srbija 2020-2025 preduslov za opstanak sela
Novi magazin 19.06.2021
Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić ocenio je da je investicioni plan predsednika Srbije Aleksandra Vučića "Srbija 2020-2025" preduslov za opstanak sela Srbije, saopšteno je danas. "Napori Odbora za selo Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) i… »
Krkobabić: Investicioni plan „Srbija 2020-2025“ preduslov za opstanak sela
N1 Info 19.06.2021
Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić ocenio je da je investicioni plan predsednika Srbije Aleksandra Vučića "Srbija 2020-2025" preduslov za opstanak sela Srbije, saopšteno je danas. „Napori Odbora za selo Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) i… »
„Plan ‘Srbija 2020-2025’ preduslov za opstanak sela“
Nova 19.06.2021
Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić izjavio je danas da je investicioni plan „Srbija 2020-2025" preduslov za opstanak sela Srbije. „Napori Akademijskog odbora za selo Srpske akademije nauka i umetnosti i Ministarstva za brigu o selu ostali bi bez… »
Vesti dana »
Vučić na potpisivanju ugovora za put „Vožd Karađorđe“ vredan 1,3 milijarde evra
RTK pre 3 satajoš 2 povezane
Danas svežije, povremeno kiša, ponegde i grmljavina: Temperatura od 16 do 24°C
Telegraf pre 7 minutajoš 4 povezane
Treneri se sukobili i zaradili isključenje: Valensija nakon nove drame slavila u Atini (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
„Ovo je bilo upozorenje“: Blokada u Zemunu zbog Lazara Mišića, studenti najavili dužu akciju ako ne bude oslobođen
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




