Povezane vesti
VIDEO Svi golovi 9. dana EURO 2020 na jednom mestu
Nova 19.06.2021
Devetog dana Evropskog prvenstva u fudbalu odigrane su tri utakmice kojima je stavljena tačka na drugo kolo, a viđena su i dva iznenađenja. Dan su otvorili Francuzi i Mađari, a meč je završen onako kako verovatno niko nije očekivao – 1:1. Mađari su… »
Španija promašila penal za pobedu, strepi pred 3. kolo
Nova 19.06.2021
Već u drugom minutu Poljaci su tražili penal nakon što je Alvaro Morata startovao nad Pjotrom Zjelinskim, ali je Danijele Orsato ostao nem. Nakon sedam minuta igre viđena je i prva ozbiljnija šansa na meču, kada je Mateuš Klih šutirao sa preko 20 metara… »
FOTO Mađari spremni za Francuze, „gore“ ulice Budimpešte
Nova 19.06.2021
Fudbaleri Mađarske dočekaće reprezentaciju Francuske od 15 sati u 2. kolu F grupe, a navijači u Budimpešti već su spremni za utakmicu sa svetskim prvacima. Preplavili su ulice prestonice uz pesme i neizostavnu pirotehniku. Gde gledati EURO 2020 Sve… »
Vesti dana »

Ekonomski pokazatelji Srbije u 2025: rast izvoza, plata i tržišta nekretnina, demografski trendovi
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 27 povezanih

Za nemačku platu može se kupiti tri puta više nego za srpsku, a marže su im manje i za 15 odsto
Nova pre 1 satjoš 57 povezanih

Svi detalji o povoljnim kreditima! Evo šta NBS traži od banaka i koliko će novca građani moći da podignu
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih

I FIBA potvrdila: Srbija i dalje prvi favorit za osvajanje zlatne medalje na EP
Dnevnik pre 43 minutajoš 34 povezane