Povezane vesti

Heroj Nemačke: Hteo da bude policajac, ali nije mogao zbog jedne kraće noge! Sa 18 godina igrao seoski fudbal

Heroj Nemačke: Hteo da bude policajac, ali nije mogao zbog jedne kraće noge! Sa 18 godina igrao seoski fudbal

Večernje novosti 20.06.2021
FOTO: AP/Tanjug Svojevremeno je posle meča Atalante i Juventusa Gosens tražio od Ronalda dres, a njhov odgovor ga je povredio. „Posle utakmice sa Juventusom želeo sam da ostvarim san, da imam Ronaldov dres. Nakon poslednjeg zvižduka sudije prišao… »
Doživeo poniženje od Ronalda, uzvratio šamarom na EURO

Doživeo poniženje od Ronalda, uzvratio šamarom na EURO

Nova 20.06.2021
Robin Gosens imao je meč iz snova za Nemačku protiv Portugalije, naročito zbog jedne davnašnje epizode sa Kristijanom Ronaldom. Svojevremeno je posle meča Atalante i Juventusa Gosens tražio od Ronalda dres, a njhov odgovor ga je povredio. „Posle… »
Ronaldo, prođi me se, SAD mi ne treba tvoj dres: Kristijano ga obrukao, a sad mu se šmekerski osvetio!

Ronaldo, prođi me se, SAD mi ne treba tvoj dres: Kristijano ga obrukao, a sad mu se šmekerski osvetio!

Mondo 20.06.2021
Kristijano Ronaldo je bio arogantan, a to mu Robin Gosens nije zaboravio... Kristijano Ronaldo je bio arogantan, a to mu Robin Gosens nije zaboravio... Nemački fudbaler Robin Gosens briljira već nekoliko godina u Atalanti, međutim utakmica Evropskog… »
Kako je nemački 'alkos' koji nikada nije igrao u Bundesligi i kog je Ronaldo smrtno uvredio razbio kristijana i portugal?

Kako je nemački 'alkos' koji nikada nije igrao u Bundesligi i kog je Ronaldo smrtno uvredio razbio kristijana i portugal?

Sportal blic 20.06.2021
Na treninge je umeo da dođe sa zadahom od silnog ispijanja alkohola. Nikada, zapravo, nije bio u nekoj velikoj fudbalskoj akademiji, a nije nikada ni zaigrao u Bundesligi. Sada je heroj Nemačke. Do pre sedam meseci Robin Gosens nikada nije obukao dres… »
Ronaldo ga je nedavno ponizio: Danas je Portugalac zapamtio Gosensa

Ronaldo ga je nedavno ponizio: Danas je Portugalac zapamtio Gosensa

Večernje novosti 19.06.2021
FOTO: AP/Tanjug Nemačka je u subotu razbila Portugal, a Robin Gosens dobio je šansu za sjajan revanš Kristijanu Ronaldu. Svi i dalje pamte kada je "spoljni" Atalante pokušao da dobije dres od zvezde Juventusa, ali mu je Portugalac rekao "Ne". Odlični… »
Nemac nije zaboravio da Ronaldo nije hteo da mu da dres, a sada mu je servirao veliku osvetu i ovo otkrio o kraju meča!

Nemac nije zaboravio da Ronaldo nije hteo da mu da dres, a sada mu je servirao veliku osvetu i ovo otkrio o kraju meča!

Sportal blic 19.06.2021
Fudbalska reprezentacija Nemačke je nokautirala aktuelnog prvaka, Portugal, sa 4:2 na EURO 2002, a jedan od najboljih na terenu - nije želeo dres Kristijana Ronalda. Robin Gosens se jednom već opekao. Tražio je, kao član Atalante, dres najveće… »

Vesti dana »