Povezane vesti

Da sam selektor, nikada ih ne bih zvao u reprezentaciju: Grbović oštro o Pokuševskom i Smailagiću

Da sam selektor, nikada ih ne bih zvao u reprezentaciju: Grbović oštro o Pokuševskom i Smailagiću

Vesti online 20.06.2021
Košarkaška reprezentacija Srbije priprema se za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre u Japanu, a veliku glavobolju selektoru Kokoškovu, i razočarenje kod navijača izazvali su Nikola Jokić, kao i Aleksej Pokuševski i Alen Smailagić koji neće… »
Grbović o smailagiću i pokuševskom: „Ja da sam selektor nikada u reprezentaciju ne bih zvao igrače koji su odbili da…

Grbović o smailagiću i pokuševskom: „Ja da sam selektor nikada u reprezentaciju ne bih zvao igrače koji su odbili da…

Hot sport 20.06.2021
Mladi košarkaši odlučili da propuste Olimpijske igre u Tokiju. Odluku Nikole Jokića o nenastupanju na predstojećim Olimpijskim igrama izazvala je dosta promenljive rekacije kod ljudi. U senci njegove odluke ostali su Alen Smailagić i Aleksej… »
Ko odbije da igra za Srbiju - nikad više u reprezentaciji: Legenda podigla glas! "Razumem Jokića, ali njih dvojicu..."

Ko odbije da igra za Srbiju - nikad više u reprezentaciji: Legenda podigla glas! "Razumem Jokića, ali njih dvojicu..."

Mondo 20.06.2021
"Zbog igara u reprezentaciji te zovu Srbinom", poručio je Goran Grbović nakon odluke pojedinih igrača iz NBA da ne igraju za državni tim ovog leta na Olimpijskim igrama. "Zbog igara u reprezentaciji te zovu Srbinom", poručio je Goran Grbović nakon… »
Pokuševski i Smailagić razbesneli Grbu: ''Da sam ja selektor...''

Pokuševski i Smailagić razbesneli Grbu: ''Da sam ja selektor...''

Sportske.net 20.06.2021
U senci burnih reakcija posle odluke Nikole Jokića da ovog leta ne nastupa za reprezentaciju Srbije ostale su iste takve odluke Alekseja Pokuševskog i Alena Smailagića koji tek počinju da grade svoju karijeru u NBA ligi. I dok je Jokić odigrao 109… »
"Sport je neka vrsta zamene za rat": Ko odbije da igra za Srbiju, nikad više u reprezentaciju

"Sport je neka vrsta zamene za rat": Ko odbije da igra za Srbiju, nikad više u reprezentaciju

Večernje novosti 20.06.2021
Foto arhiva VN Dok čekamo i zvaničnu potvrdu tu odluke nakon razgovora sa selektorom Igorom Kokoškovim, stiglo je objašnjenje da MVP neće igrati zbog umora i trudnoće supruge Natalije Maćešić, a osim njega najvažniji turnir preskaču i Alen… »

Vesti dana »