Povezane vesti

Pismo Nikole Ivanovića: ‘Poštovanje i vama, koji ste pokazali da ipak niste moja šira porodica!’

Pismo Nikole Ivanovića: ‘Poštovanje i vama, koji ste pokazali da ipak niste moja šira porodica!’

Hot sport 20.06.2021
Veoma iskren je bio crnogorski košarkaš. Prelazak Nikole Ivanovića iz redova Budućnosti u Crvenu zvezdu među ‘Varvarima’ shvaćen je kao izdaja. Nekolicina uvredljivih i pretećih poruka upućeno je doskorašnjem lideru podgoričkog tima. Iz… »
Otvoreno pismo Nikole Ivanovića: ''Beograd za mene nije inostranstvo''

Otvoreno pismo Nikole Ivanovića: ''Beograd za mene nije inostranstvo''

Sportske.net 20.06.2021
Par dana posle ozvaničenja saradnje sa Crvenom zvezdom i burnih reakcija koje je ta njegova odluka izazvala među navijačima Budućnosti, Nikola Ivanović se oglasio otvorenim pismom javnosti. Tom prilikom je potvrdio da je Zvezdina ponuda bila jedina… »
Otvoreno pismo Nikole Ivanovića: Nikome ne zameram, Beograd nije inostranstvo

Otvoreno pismo Nikole Ivanovića: Nikome ne zameram, Beograd nije inostranstvo

Vesti online 20.06.2021
Nikola Ivanović je napustio Budućnost Voli i potpisao dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, što je izazvalo burne komentare i reakcije u Crnoj Gori. Ivanović je prelaskom među crveno-bele naljutio mnoge pristalice iz Podgorice koji su počeli da ga… »
"Ne idem u inostranstvo, već: U Beograd!" Nikola Ivanović ostavio Crnu Goru u čudu pismom o prelasku u Zvezdu!

"Ne idem u inostranstvo, već: U Beograd!" Nikola Ivanović ostavio Crnu Goru u čudu pismom o prelasku u Zvezdu!

Sportal blic 20.06.2021
Sam transfer je odjeknuo kao bomba, ali će to sigurno biti i sa saopštenjem njegovog glavnog aktera. Prelazak koji će verovatno obeležiti leto kada je ABA liga u pitanju dogodio se ove nedelje, kada je ugovor s potpisao doskorašnji najbolji igrač … »
Otvoreno pismo Ivanovića o uvredama i odlasku u Beograd

Otvoreno pismo Ivanovića o uvredama i odlasku u Beograd

Nova 20.06.2021
Košarkaš Nikola Ivanović, koji je prelaskom iz Budućnosti u Crvenu zvezdu izazvao žestoke reakcije u Podgorici, oglasio se otvorenim pismom javnosti. Transfer Ivanovića ozvaničen je pre dva dana, a ovaj Podgoričanin potpisao je dvogodišnji ugovor… »
Oglasio se Nikola Ivanović: Beograd nije inostranstvo, opraštam uvrede i mural

Oglasio se Nikola Ivanović: Beograd nije inostranstvo, opraštam uvrede i mural

Večernje novosti 20.06.2021
FOTO: ABA liga (Budućnost VOLI) Ivanović se otvorenim pismom obratio javnosti, a posebno košarkaškoj publici. "Dragi prijatelji, cela košarkaška javnosti, želeo bih da u kontekstu odluke vezane za moju sportsku karijeru, uputim jedno duže… »

Vesti dana »