Povezane vesti

Milorad Dodik: Ako BiH može da uđe u NATO, neka uđe sutra pa da vidimo kako će bez nas!

Milorad Dodik: Ako BiH može da uđe u NATO, neka uđe sutra pa da vidimo kako će bez nas!

Alo 20.06.2021
Mi ostajemo privrženi vojnoj neutralnosti i onome što je Narodna skupština donela, naglasio je Dodik. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da Republika Srpska ostaje privržena vojnoj neutralnosti i onome što je Narodna… »
Dodik: Ostajemo vojno neutralni, nema ulaska u NATO

Dodik: Ostajemo vojno neutralni, nema ulaska u NATO

Sputnik 20.06.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da Republika Srpska ne menja stav o vojnoj neutralnosti, odnosno da se protivi ulasku BiH u NATO. Ministar odbrane BiH Sifet Podžić je ranije izjavio da je BiH u Akcionom planu za članstvo u… »
Dodik: BiH ne može u NATO

Dodik: BiH ne može u NATO

N1 Info 20.06.2021
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je da Republika Srpska ostaje privržena vojnoj neutralnosti i onome što je Narodna skupština usvojila i pozvao je sve da prestanu da govore o ulasku države u NATO, jer se to… »
Da li BiH ulazi u NATO ili ostaje neutralna?

Da li BiH ulazi u NATO ili ostaje neutralna?

Pravda 20.06.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da Republika Srpska ostaje privržena vojnoj neutralnosti i onome što je Narodna skupština donela. - Mi smo imali hrabrosti da tu deklaraciju donesu, i mi zvaničnici iz… »
Dodik: BiH ne može u NATO

Dodik: BiH ne može u NATO

RTV 20.06.2021
BIJELJINA - Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas da Republika Srpska ostaje privržena vojnoj neutralnosti i onome što je Narodna skupština usvojila i pozvao je sve da prestanu da govore o ulasku države u… »

Vesti dana »