Povezane vesti

"Pogađa me kad kažu da Sale izrabljuje decu i da ih drži kao robove" Suzana: "Ta deca su do juče radila za par stotina…

"Pogađa me kad kažu da Sale izrabljuje decu i da ih drži kao robove" Suzana: "Ta deca su do juče radila za par stotina…

Blic 21.06.2021
Pevačica Suzana Jovanović istakla je da je izuzetno pogađaju komentari da njen suprug Saša Popović izrabljuje pevače koji se takmiče u "Zvezdama Granda". - Kao osobi koja je jako emotivna teško mi pada nepravda i kada je on u pitanju i kada sam ja… »
Kažu da izrabljuje decu i da ih drži kao robove: Supruga Saše Popovića o najbolnijoj temi!

Kažu da izrabljuje decu i da ih drži kao robove: Supruga Saše Popovića o najbolnijoj temi!

Mondo 21.06.2021
Suzana Jovanović progovorila o kritikama koje je pogađaju. Suzana Jovanović progovorila o kritikama koje je pogađaju. Suzana Jovanović gostovala je u emisiji "Sceniranje" gde je pričala o novom albumu, porodici, ali se i rasplakala nakon uključenja… »
Saša Popović kupio nesvakidašnji poklon suzani: Horde ljudi su dolazile da vide atrakciju u kavezu!

Saša Popović kupio nesvakidašnji poklon suzani: Horde ljudi su dolazile da vide atrakciju u kavezu!

Mondo 21.06.2021
Suzana ipak poklon nije zadržala. Suzana ipak poklon nije zadržala. Suzana Jovanović gostovala je u emisiji "Sceniranje" gde je govorila o svom novom albumu, uporedila se Novakom Đokovićem, ali i zaplakala nakon uključenja Saše Popovića u emisju… »
Saša Popović suzani za rođendan kupio majmuna,: držali ga u kavezu kod kuće: "Svi su dolazili da ga vide"

Saša Popović suzani za rođendan kupio majmuna,: držali ga u kavezu kod kuće: "Svi su dolazili da ga vide"

Blic 20.06.2021
Suzana Popović progovorila je javno o svom suprugu, Saši Popoviću. Pevačica je otkrila kako ju je jednom iznenadio njen suprug, Saša Popović: - Ne znam odakle mu je ideja pala na pamet. Uzeo je majmuna meni za rođendan, to nikome ne bih… »

Vesti dana »