Povezane vesti

Novi performans Pijaniste „Dinar za kulturu i umetnost“ (FOTO)

Novi performans Pijaniste „Dinar za kulturu i umetnost“ (FOTO)

Danas 21.06.2021
Andrej Josifovski alias Pijanista ulični umetnik i arhitekta izveo je danas performans kod semafora ispred Arhitektonskog fakulteta u kome je od prolaznika i vozača koji su čekali zeleno svetlo prosio za kulturu i umetnost. Prve novce je dobio od dve… »
Doktorirao pa počeo da prosi: Čistači ulica imaju veću platu

Doktorirao pa počeo da prosi: Čistači ulica imaju veću platu

Nova 21.06.2021
Početak prosjačenja na ulici danas je zvanično promocija moje "Runaway fondacije", koja kao glavni cilj ima afirmisanje umetnosti i kulture. Stanje je u tim oblastima toliko loše da sam se odlučio da, kao prosjak, izađem na ulicu i pokažem da je… »
Novi performans Pijaniste „Dinar za kulturu“: Umetnost na prosjačkom štapu

Novi performans Pijaniste „Dinar za kulturu“: Umetnost na prosjačkom štapu

N1 Info 21.06.2021
Cilj mi je da zaradim između 240 i 350 hiljada evra, kazao je za Nova.rs umetnik Andrej Josifovski Pijanista, uoči svog novog performansa koji je počeo u pet do 12 ispred Arhitektonskog fakulteta, na kojem je nedavno odbranio doktorat. Sa natpisom… »
Dajte neki dinar

Dajte neki dinar

Nova 21.06.2021
Umetnik Andrej Josifovski Pijanista sa natpisom „Dinar za umetnost i kulturu” izašao je na ulicu da zaradi koju paru za umetnost „koja je u ovoj zemlji na prosjačkom stapu“ kako kaže.… »
Pijanista počeo da prosi: Cilj mi je da skupim 350.000 evra

Pijanista počeo da prosi: Cilj mi je da skupim 350.000 evra

Nova 21.06.2021
Cilj mi je da zaradim između 240 i 350 hiljada evra, kazao je za Nova.rs umetnik Andrej Josifovski Pijanista, uoči svog novog performansa koji je počeo u pet do 12 ispred Arhitektonskog fakulteta, na kojem je nedavno odbranio doktorat. Sa natpisom… »

Vesti dana »